Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Garnitur Probierza to nic. Cena jego zegarka zwala z nóg
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 20.06.2024 14:10

Garnitur Probierza to nic. Cena jego zegarka zwala z nóg

Michał Probierz
fot. EastNews

Michał Probierz robi furorę na Euro 2024. Elegancją polskiego selekcjonera zachwycają się europejskie media. Pochwalono go za stylizację, ale to jego zegarek kosztuje krocie. 

Michał Probierz nowym selekcjonerem

Michał Probierz objął prowadzenie polskiej kadry narodowej w piłce nożnej w momencie eliminacji drużyny do Euro 2024. Miał zatem niezwykle trudne zadanie. Biało-czerwonych stworzył niemal na nowo. Reprezentacja ma już za sobą pierwszy mecz na dużym turnieju, po którym selekcjoner zebrał wiele pochwał. Chociaż mecz z Holandią Polacy przegrali 1:2, to walczyli do ostatniej minuty i nie ulegali przeciwnikowi. 

Już 21 czerwca reprezentacja rozegra kolejny mecz. Zmierzą się z Austrią, a spotkanie będzie kluczowym w tych eliminacjach. Kadrę poprowadzi oczywiście Michał Probierz. W jakim stroju zaprezentuje się tym razem, nie wiadomo, a niemal pewne jest, że po raz kolejny będzie miał warty krocie zegarek. 

Michał Probierz pochwalił się drugą żoną w mediach. Z piękną Martą doczekał się syna Klasy nie kupisz. Tak trener Holendrów potraktował Polaka. Skandaliczne zachowanie

Euro 2024: stylizacja Michała Probierza

Okazuje się, że selekcjoner polskiej kardy w piłce nożnej zrobił wielkie wrażenie podczas meczu na stadionie w Hamburgu. Zagraniczne media rozpisują się o nim w samych superlatywach. Michał Probierz w niedzielę 16 czerwca wyszedł na murawę w eleganckim, kraciastym, trzyczęściowym garniturze w jasnym kolorze.

Trener skorzystał z pomocy znanego blogera Mr. Vintage, który dobrał mu tę stylizację. Był to garnitur polskiej marki Lancerto. BBC postanowiło wyróżnić Probierza, dodając post w mediach społecznościowych z nim w roli głównej:

Precz z Garethem Southgate'em! W mieście pojawił się nowy szef w kamizelce! Michał Probierz.

Zagraniczni internauci są zachwyceni polskim selekcjonerem. 

Zegarek Michała Probierza: cena?

Michał Probierz znany jest z elegancji, a jego garnitury są specjalnie szyte na miarę. Ten, w którym zaprezentował się podczas ostatniego meczu to wydatek rzędu około 5 tys. złotych. To jednak nic w porównaniu z zegarkiem.

Widać, że polski selekcjoner uwielbia męskie błyskotki. Miłośnikiem zegarków jest również Robert Lewandowski, który w swojej kolekcji ma takie warte kilkaset tysięcy złotych. Chociaż ten, który miał na ostatnim meczu Michał Probierz nie ma aż tak wygórowanej ceny, to i tak suma, jaką wydał, robi wrażenie. 

Na nadgarstku selekcjonera błyszczał zegarek szwajcarskiej marki Ulysse Nardin Marine Collection. Jego cena w zależności od modelu waha się od 50 do 70 tys. złotych.

Michał Probierz, fot. EastNews
Michał Probierz, fot. EastNews
Michał Probierz, fot. EastNews
Michał Probierz, fot. EastNews

Michał Probierz, fot. KAPiF