Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zagraniczna prasa oszalała na punkcie Michała Probierza
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.06.2024 08:04

Zagraniczna prasa oszalała na punkcie Michała Probierza

Michał Probierz
fot. Instagram

Podczas meczu Polska-Holandia wielu zwróciło uwagę na selekcjonera biało-Czerwonych. Michał Probierz wzbudził sensację w zagranicznych mediach. Szczegóły. 

Selekcjoner Michał Probierz podczas meczu Polska-Holandia

Na niedzielę 16 czerwca zaplanowano pierwszy mecz Biało-Czerwonych podczas tegorocznych rozgrywek Euro. Nasi rodacy zmierzyli się na boisku z drużyną reprezentacji Holandii. Spotkanie odbyło się na stadionie w Hamburgu o godzinie 15:00. Gra była bardzo emocjonująca, a pierwszy gol zapewnił naszej reprezentacji Adam Buksa. Niestety przeciwnicy wyrównali, a w drugiej połowie przejęli prowadzenie. Mecz zakończył się zwycięstwem Holendrów wynikiem 2:1.

Tuż przed rozpoczęciem spotkania, gdy zawodnicy wyszli na boisko, odśpiewali hymn narodowy swoich państw, przywitali się ze sobą. Tak powinno się stać również w przypadku trenerów Polski i Holandii. Jednakże Ronald Koeman w szybkim tempie schował się z widoku i usiadł. Nie zraziło to Michała Probierza, który podszedł do selekcjonera holenderskiej reprezentacji, by podać rękę na powitanie. 

Michał Probierz pochwalił się drugą żoną w mediach. Z piękną Martą doczekał się syna Trener Probierz trafił do niemieckiego aresztu. Dlaczego przed laty znalazł się za kratkami?

Michał Probierz zrobił furorę w zagranicznych mediach

Okazuje się, że selekcjoner polskiej kardy w piłce nożnej zrobił wielkie wrażenie podczas meczu na stadionie w Hamburgu. Zagraniczne media rozpisują się o nim w samych superlatywach. Michał Probierz w niedzielę 16 czerwca wyszedł na murawę w eleganckim, kraciastym, trzyczęściowym garniturze w jasnym kolorze. Trener skorzystał z pomocy znanego blogera Mr. Vintage, który dobrał mu tę stylizację. Był to garnitur polskiej marki Lancerto. BBC postanowiło wyróżnić Probierza, dodając post w mediach społecznościowych z nim w roli głównej:

Precz z Garethem Southgate'em! W mieście pojawił się nowy szef w kamizelce! Michał Probierz.

Zagraniczni internauci są zachwyceni polskim selekcjonerem. 

Styl polskiego selekcjonera docenili również Hiszpanie. O stroju Michała Probierza napisali na profilu radia Cadena Cope.

Do piłki nożnej podchodzi się z klasą - czytamy.

Internauci zachwyceni Probierzem

Michał Probierz podczas pierwszego meczu Polaków na Euro 2024 pokazał klasę. Selekcjoner mimo nieeleganckiego zachowania trenera Holendrów, Ronalda Koemana podszedł do niego z wyciągnięta ręką, by się przywitać. Wyborem stroju zrobił ogromne wrażenie w polskich i zagranicznych mediach. Obcojęzyczni internauci są zachwyceni Probierzem, czemu dali wyraz w komentarzach pod postem BBC. 

  • Jestem pod wrażeniem stylu tego pana. Polska może być dumna z jego męskiej stylizacji.
  • Robi wrażenie. 
  • Mr Cool. 
  • Tak wygląda prawdziwy boss. Ten pan ma świetny styl. Czemu inni mężczyźni się tak nie ubierają - brzmią komentarze użytkowników internetowych. 

A Wy co myślicie o stylizacji Probierza na Euro 2024?

Michał Probierz. fot. X
Michał Probierz. fot. X
Michał Probierz. fot. Instagram
Michał Probierz. fot. Instagram