Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Euro 2024. Niewiarygodne, co po meczu Polski z Holandią pojawiło się na oficjalnym profilu PZPN
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.06.2024 19:13

Euro 2024. Niewiarygodne, co po meczu Polski z Holandią pojawiło się na oficjalnym profilu PZPN

Euro 2024
fot. Instagram

Pierwszy mecz Biało-Czerwonych podczas Euro 2024 już za nami. Na oficjalnym profilu PZPN pojawił się specjalny komunikat. Komentarze internautów zaskakują. Szczegóły.

Pierwszy mecz drużyny polskiej reprezentacji na Euro 2024

Jednym z głównych tematów w mediach w ostatnim czasie jest turniej Euro 2024. Mistrzostwa Europy organizowane u naszych zachodnich sąsiadów rozpoczęły się w piątek 14 czerwca. Wówczas odbył się pierwszy mecz, a na boisku zmierzyła się drużyna reprezentacji Niemiec ze Szkotami. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy rozgrywek wynikiem 5:1. 

Pierwszy mecz naszych rodaków odbył się dwa dni później na stadionie w Hamburgu. Przeciwnikami Biało-Czerwonych byli Holendrzy. Starcie wzbudziło wiele emocji w mediach i przestrzeni internetowej, a przed odbiornikami zasiadły rzesze kibiców. Gola dla polskiej reprezentacji strzelił Adam Buksa. Ostatecznie jednak to drużyna Holandii odniosła zwycięstwo. 

Polacy wściekli na TVP. Nie mogą oglądać meczu z Holandią. Jest oświadczenie Euro 2024. Tak nasze WAGs wspierają piłkarzy! Marina pokazała ciążowy brzuch, a żona Buksy… Sami zobaczcie

Internauci komentują przegraną Biało-Czerwonych

Pierwszy mecz polskiej reprezentacji podczas Euro 2024 zakończył się przegraną. Biało-Czerwoni zostali pokonani przez Holendrów, a starcie zakończyło się wynikiem 2:1. Informacja ta została również przekazana na instagramowym profilu Łączy nas piłka, gdzie przekazano podziękowania kibicom za wsparcie. 

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy internautów. Ich treść może was zaskoczyć. Do tej pory często sytuacją było, że po przegranym meczu Polaków kibice wyrażali swoje wielkie niezadowolenie odnośnie gry piłkarzy i nie szczędzili gwiazdom kadry narodowej słów ostrej krytyki. Co ciekawe, tym razem jednak internauci w sporej mierze chwalą rodaków. 

  • Było blisko, zabrakło niewiele. Brawa za piękną walkę.
  • Nie mamy się czego wstydzić. Tak grającą kadrę chcemy oglądać. Gramy dalej.
  • Nie było źle panowie, dajcie czadu na następnym meczu.
  • Bardzo dobry mecz, dziękujemy.
  • Piękny mecz. Było dobrze - brzmi treść komentarzy na Instagramie. 

Polacy pokazali solidarność i wspierają drużynę reprezentacji w piłce nożnej mężczyzn. Przypomnijmy, że kolejny mecz Biało-Czerwoni rozegrają w piątek 21 czerwca o godzinie 18:00 w Berlinie. Ich przeciwnikiem będą Austriacy. 

Ronald Koeman pokazał brak klasy w stosunku do Probierza

Przed meczem Polski z Holandią podczas Mistrzostw Europy miała miejsce nieprzyjemna sytuacja z udziałem Ronalda Koemana. Gdy drużyny wyszły na murawę, odśpiewano hymny narodowe obu krajów, a przeciwnicy przywitali się, co powinno się wydarzyć również pomiędzy selekcjonerami, Koeman schował się i usiadł na ławce. Tymczasem Michał Probierz ruszył w stronę trenera drużyny holenderskiej reprezentacji, by podać mu rękę.

Sytuacja została określona jako faux-pas ze strony Ronalda Koemana.

Drużyna polskiej reprezentacji podczas meczu z Holandią, fot. Instagram
Drużyna polskiej reprezentacji podczas meczu z Holandią, fot. Instagram
Drużyna polskiej reprezentacji podczas meczu z Holandią, fot. Instagram
Drużyna polskiej reprezentacji podczas meczu z Holandią, fot. Instagram