Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mecz Polska-Holandia. Tak gwiazdy kibicują biało-czerwonym: Rzeźniczak, Gardias, Lubaszenko... [ZDJĘCIA]
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.06.2024 16:03

Mecz Polska-Holandia. Tak gwiazdy kibicują biało-czerwonym: Rzeźniczak, Gardias, Lubaszenko... [ZDJĘCIA]

Euro 2024
Fot. Instagram

Euro 2024 trwa, a dziś mecz Polski z Holandią. Na boisku dzieje się dużo, a polskie gwiazdy zaczęły kibicować już kilka godzin temu. Kto trzyma kciuki za polskich piłkarzy?

Euro 2024: mecz Polska – Holandia

Euro 2024 zaczęło się w piątek, meczem Niemcy – Szkocja. Dziś, 16 czerwca, Polska gra z Holandią. W chwili, kiedy powstaje ten artykuł, wynik wynosi 1:1. Pierwszy polski gol na Mistrzostwach Europy strzelił Adam Buksa. Nasza drużyna musi starać się podwójnie: PZPN nie przewiduje żadnych dodatkowych premii, więc piłkarze zarobią tylko to, co “wygrają” na boisku.

Mecz Polski z Holandią rozgrywa się na stadionie w Hamburgu. Volksparkstadion nie należy do największych miejsc w tych zawodach: ma pojemność “tylko” 49 tysięcy miejsc. Mimo to na trybunach i tak jest bardzo głośno, a kibice szaleją. Równie dużo dzieje się jednak w Polsce i w sieci. Jak polskie gwiazdy kibicują naszym piłkarzom?

Euro 2024. Potężna kasa dla reprezentacji. Tyle zarobią polscy piłkarze Euro 2024. Tak zakwaterowali naszych. Skromnie

Euro 2024: gwiazdy kibicują piłkarzom

Nasi piłkarze nie mają łatwego zadania przy wyjściu z grupy. W grupie grają z Holandią, Francją oraz Austrią. Kolejne mecze Polski na mistrzostwach odbędą się 21 czerwca (z Austrią) i 25 czerwca (z Francją). Już dziś gwiazdy postanowiły dodać drużynie biało-czerwonych odwagi.

  • Zaczynamy. Skład odważnie zaskakuje w kilku miejscach. Koncentracja w grze obronnej całego zespołu będzie kluczowa. Jeśli do tego dojdzie odwaga i trochę fantazji z przodu, to… Stop! Żadnego dmuchania! Po prostu niech się bardzo dobrze zaprezentują – napisał Olaf Lubaszenko.
  • Jaki wynik typujecie? Dziś nasza Reprezentacja rozpoczyna udział w EURO 2024. Oczywiście będziemy trzymać mocno kciuki. Antosia w koszulce, którą ubierałem w meczach Młodzieżowej Reprezentacji Polski 20 lat temu – napisała Paulina Rzeźniczak, pokazując córkę.
  • Ja już gotowa na kibicowanie a Wy? Jestem optymistką i obstawiam 1:0 dla nas! A Wy jak? – odezwała się Dorota Gardias, przypominając swój piłkarski hit.

Kto jeszcze pokazał, jak kibicuje? Poniżej zobaczycie zdjęcia i filmy.

Mecz Polska – Holandia. Kto kibicuje piłkarzom? Zdjęcia

Wśród znanych gwiazd, które trzymają kciuki za polską drużynę, są też oczywiście żony piłkarzy. Wpisy w związku z meczem opublikowała dziś Marina i Anna Lewandowska. A nawet obie Anie Lewandowskie: ta znana ze studia śniadaniówki także pokazała się w stroju kibica. A jak wygląda ukochana Adama Buksy, który jako pierwszy strzelił gola? O tym przeczytacie tutaj.

euro 2024, jak kibicują gwiazdy, mecz Polska - Holandia
Marina kibicuje na Euro 2024, fot. Instagram
mecz Polska - Holandia, euro 2024, jak kibicują gwiazdy
Olaf Lubaszenko kibicuje na Euro 2024, fot. Instagram
euro 2024, jak kibicują gwiazdy, mecz Polska - Holandia
Jakub i Paulina Rzeźniczak kibicują na Euro 2024, fot. Instagram