Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Probierz pochwalił się drugą żoną w mediach. Z piękną Martą doczekał się syna
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.06.2024 23:19

Michał Probierz pochwalił się drugą żoną w mediach. Z piękną Martą doczekał się syna

Michał Probierz
fot. East News

Michał Probierz zalicza się do grona znanych osobistości, które nie afiszują się szczególnie swoim życiem osobistym. Mimo to, udało nam się poznać szczegóły dotyczące życia uczuciowego selekcjonera polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Możecie się zdziwić.

Michał Probierz przed laty trafił do niemieckiego aresztu

Michał Probierz jest selekcjonerem polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Funkcję tą przejął po Fernando Santosie. W niedzielę 16 czerwca trenera czekała chwila prawdy. Odbył się wtedy pierwszy mecz Biało-Czerwonych w ramach rozgrywek Euro 2024. 

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem przeciwników. Holendrzy pokonali Polaków 2:1. Mimo przegranej naszych rodaków internauci wyrazili pozytywny opinie w sieci na temat ich gry i trzymają kciuki za powodzenie w kolejnych starciach na boisku. 

Sam selekcjoner polskiej kadry okazał się bardzo ciekawą postacią. Okazuje się, że Probierz w przeszłości trafił do niemieckiego aresztu. W wieku 16 lat został posądzony o kradzież. 

W nocy uciekłem przez okno, miałem kuzynkę w Niemczech i zadzwoniłem, że wracam. Tamten agent postraszył ich policją, powiedzieli gdzie jestem. 23, stoję na dworcu i widzę, że szukają kogoś. I tak się okazało, że trafiłem do aresztu, bo gość powiedział, że go okradłem, co nie miało w ogóle miejsca - wyznał w programie “Kuba Wojewódzki”. 

Za kratami spędził jedynie 24 godziny, po czym z pomocą policjantów, którzy kupili mu bilet na pociąg, wrócił do Polski. Interesujących faktów z jego życia prywatnego jest jednak znacznie więcej.

Trener Probierz trafił do niemieckiego aresztu. Dlaczego przed laty znalazł się za kratkami? Euro 2024. Niewiarygodne, co po meczu Polski z Holandią pojawiło się na oficjalnym profilu PZPN

Drugie małżeństwo Michała Probierza

Trener drużyny polskiej reprezentacji w piłce nożnej drugą żonę poznał w restauracji kilka lat temu. Między Michałem Probierzem a tajemniczą Martą od razu zaiskrzyło. W krótkim czasie zostali parą i przenosili swój związek na kolejne etapy zaangażowania. 

Zakochani doczekali się razem syna, Henryka. Trener w jednym z wywiadów pochwalił się swoją ukochaną. Wyznał, że partnerka jest jego przeciwieństwem, ale świetnie się dogadują. 

Z Martą mieliśmy okazję przebywać w tej samej restauracji, a jeszcze tego samego dnia aż trzy razy przypadkiem trafialiśmy na siebie, nie zamieniając słowa. Kolejnym razem zagadnąłem, zaczęliśmy się spotykać, jesteśmy razem i jesteśmy… przeciwieństwami. Inne punkty widzenia wcale nie muszą być przeszkodą, aby pasować do siebie jak połówki jabłka - opowiadał. 

Probierz sporadycznie pojawia się na warszawskich salonach ze swoją małżonką. Jedyne wspólne zdjęcie pary jakiś czas temu opublikował serwis internetowy magazynu “Viva!”.

Warto dodać, że Michał Probierz doczekał się dwóch dorosłych już synów z poprzedniego związku. Jakiś czas temu został również dziadkiem

Rodzina Probierza

Michał Probierz z pierwszego związku małżeńskiego doczekał się dwóch synów. W mediach niewiele wiadomo na temat pierwszej żony trenera. Dziś jest on dziadkiem dwóch wnucząt i chroni swoje życie prywatne. Zdarza mu się jednak robić wyjątki i w jednym z wywiadów wyznał, że odkąd pracuje jako selekcjoner, ma więcej czasu, który poświęca najmłodszemu synowi. 

Dużo dała mi praca selekcjonera. Częściej mam wolne. Mogę więcej czasu poświęcić dziecku. Inaczej postrzegam świat i niektóre sprawy z nim związane - powiedział w rozmowie z serwisem Weszło.pl.

Myślicie, że z czasem jeszcze mocniej otworzy się przed mediami i kibicami?

Michał Probierz. fot. Instagram
Michał Probierz. fot. Instagram
Michał Probierz. fot. Instagram
Michał Probierz. fot. Instagram