Swiatgwiazd.pl
Magda Gessler

East News / Piotr Molecki

Kim jest ojciec Magdy Gessler?

29 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Magda Gessler jest najbardziej znaną polską restauratorką, której program "Kuchenne rewolucje" podbił serca widzów. Gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z dzieciństwa. Wyznała, kim był jej ojciec.

  • Magda Gessler niedawno została babcią.

  • W jednym z ostatnich wywiadów restauratorka opowiedziała, jak wyglądało jej dzieciństwo i jakim była dzieckiem.

  • Na swoim Instagramie gwiazda umieściła fotografię z dzieciństwa, na której trzyma ją na rękach jej tata. Wiemy, kim był.

Magda Gessler niedawno została babcią. Restauratorka jest zakochana w swojej wnuczce, o czym wspominała w wywiadach. Tym razem pani Magda pochwaliła się zdjęciem ze swojego dzieciństwa, na którym promienieje w ramionach swojego ukochanego taty. 

Magda Gessler o swoim dzieciństwie 

Magda Gessler w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o tym, jak wyglądało jej dzieciństwo. Wyznała m.in., że zaraz po urodzeniu musiała zostać odłączona od matki, ponieważ jej mama chorowała na gruźlicę. Podkreśliła również, jak bliską relację zbudowała dzięki temu ze swoimi dziadkami, którzy obdarowali ją ogromem miłości. 

Gessler nie ukrywa, że nigdy nie była typem grzecznej i poukładanej dziewczynki. Nie lubiła, gdy ktoś próbował jej coś narzucić. Co ciekawe, stwierdziła też, że pod tym względem różni się od swojej córki, która od zawsze była bardzo poukładana i rozsądna. 

Sławna restauratorka od najmłodszych lat miała duszę artystki. Chciała zostać malarką, a jej barwne i nietuzinkowe obrazy, które brylowały na wystawach, odpowiadały jej życiowemu usposobieniu. Cóż, o sile temperamentu pani Magdy mogli przekonać się już niejedni polscy restauratorzy, biorący udział w programie Kuchenne rewolucje.

W ostatnim czasie w życiu Magdy Gessler pojawiło się sporo zmian. Przede wszystkim gwiazda została babcią. Jej wnuczka Nena skradła jej serce. Widać, że rola babci pochłonęła królową polskiej gastronomii.

Być może to właśnie te okoliczności sprawiły, że Gessler wróciła do wspomnień. Tym razem na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z dzieciństwa, na którym trzyma ją na rękach jej tata.

Gessler pokazała zdjęcie ze swoim tatą

Na Instagramie pani Magdy pojawił się post, w którym gwiazda wspomina swojego tatę. Jak napisała pod zdjęciem:

- na rękach u kochanego TATY,, Mirosława Ikonowicza [...].

Wiele osób zastanawiało się, kim jest tata słynnej polskiej restauratorki. Okazuje się, że Mirosław Ikonowicz to polski reporter i korespondent Polskiej Agencji Prasowej. Został odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. To właśnie ze względu na charakter pracy pana Ikonowicza, który wymagał częstych przeprowadzek i podróży, pani Magda jako dziecko zwiedziła tak wiele krajów na świecie i odkryła smaki ich tradycyjnych kuchni.

Pod postem Gessler pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Gwiazda na dowód swojej miłości do wnuczki zakończyła wpis pytaniem: czy nie przypominam wam. #nenagesskerszelag. Ociupinkę ???

Zobacz post:

[EMBED-1511]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Kto może zasiąść w jury zamiast Michała Szpaka? Mamy komentarz TVP

  • Fani są oburzeni zachowaniem muzyków Perfectu

  • Tomasz Wolny żegna koleżankę z "Pytania na śniadanie"

Źródło: Świat Gwiazd, Instagram, Wikipedia 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Katarzyna Augustyniak

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Cichopek EA

Życie gwiazd

Kasia Cichopek z mężem ogłosili radosne wieści. Niezwykłe zdjęcie trafiło do sieci

Czytaj więcej >
Dorota Gardias

Życie gwiazd

Dorota Gardias szczerze o walce z rakiem. Guza wykryto u niej już dwa lata temu

Czytaj więcej >
Ala Boratyn

Życie gwiazd

Ala Boratyn z "Blog 27" szuka pracy. Wymieniła swoje doświadczenie, nie tylko muzyka

Czytaj więcej >
Junior

Życie gwiazd

Syn Krawczyka wystąpił w programie TVN. Zabrał głos nt. Ewy Krawczyk

Czytaj więcej >
Karolina Małysz

Życie gwiazd

Karolina Małysz opowiedziała o życiu po ślubie. Wiele rzeczy ją zaskoczyło

Czytaj więcej >
świeczka

Życie gwiazd

Nie żyje znany polski artysta Michał Banaszek

Czytaj więcej >