Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kinga Rusin pochwaliła się gustowną biżuterią. Wydała na nią pół miliona?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.12.2022 17:05

Kinga Rusin pochwaliła się gustowną biżuterią. Wydała na nią pół miliona?

Kinga Rusin
KAPiF

Kinga Rusin od mniej więcej dwóch lat nieustannie podróżuje po świecie. Ostatnio wybrała się do Indii, skąd zdawała szczegółową i barwną relację. W ostatnim wpisie w mediach społecznościowych pochwaliła się biżuterią, za którą miała dać "co najmniej pół miliona".

Odkąd Rusin skończyła swoją przygodę z dziennikarstwem i wyjechała z Polski, ciągle jest w ruchu. Odwiedziła już wiele malowniczych zakątków świata. Ostatnio odwiedzała Afrykę, a teraz wraz z ukochanym udała się do Indii.

Kinga Rusin w Indiach

Wraz z partnerem Markiem Kujawą Rusin spędzała upojny czas w Indiach. W jej mediach społecznościowych nie zabrakło oczywiście szczegółowej relacji: zdjęć, filmów i opisów wszystkich fascynujących zakątków, jakie zwiedziła.

W jednym z ostatnich wpisów pochwaliła się najważniejszymi przystankami w podróży: Jaisalmer, Jodhpur i Jaipur. Opisała na Instagramie te trzy miasta, podkreślając, jak bardzo są barwne i pełne malowniczych miejsc.

Hindusi kochają kolory! Wszystko wręcz musi być kolorowe, nawet budynki w miastach. Mieszkańcy czy wcześniejsi władcy niektórych z nich upodobali sobie, z różnych powodów, konkretne kolory i dzięki temu nadali swojemu miejscu zamieszkania wyjątkowy i niepowtarzalny charakter – napisała Kinga.

Kinga Rusin kupiła pierścionki "za co najmniej pół miliona"?

Na jednej z fotografii, jakie znalazły się na Instagramie Rusin, możemy zobaczyć, jak eksponuje pierścionki na obu dłoniach. Biżuteria jest bardzo oryginalna i ma wyraźny wschodni styl. Kinga napisała o nich z humorem:

Na ostatnim zdjęciu w galerii moje nowe hinduskie pierścionki za "co najmniej pół miliona". W końcu wspomnienia są bezcenne! – zażartowała Rusin.

Należy dodać, że dziennikarka dodała do wypowiedzi emotkę śmiejącą się do łez, co dodatkowo wskazuje, że podana kwota jest żartem. Fani tymczasem zachwycają się jej stylizacjami: "Jak pani się kolorystycznie wpasowała! Już w poprzednim poście było widać. Pięknie", "Jak pani pasuje do tych wszystkich cudownych miejsc" czytamy w komentarzach.

Zobacz zdjęcia:

Kinga Rusin
Kinga Rusin, fot. instagram.com/kingarusin
Kinga Rusin
Kinga Rusin, fot. KAPiF
Kinga Rusin
Kinga Rusin, fot. KAPiF

Kinga Rusin
Kinga Rusin, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Piotr Woźniak-Starak był synem jednego z najbogatszych Polaków. Czym zajmuje się teść Agnieszki Woźniak-Starak?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Kinga Rusin