Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kłopoty ciężarnej Zosi Zborowskiej. Pokazała zdjęcie. To smutne, przez co przechodzi
Anna Lipska
Anna Lipska 05.02.2024 17:17

Kłopoty ciężarnej Zosi Zborowskiej. Pokazała zdjęcie. To smutne, przez co przechodzi

Zosia Zborowska
Zosia Zborowska, fot. KAPIF

Zofia Zborowska jest w ciąży. Aktorka ma niewiele do ukrycia przed swoimi fanami. Właśnie zwierzyła się z problemów, z jakimi się zmaga. Oto szczegóły.

Zosia Zborowska jest w ciąży

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są jedną z najchętniej obserwowanych przez fanów par polskiego show-biznesu. Aktorka i znany siatkarz stworzyli rodzinę, a teraz chętnie dzielą się w sieci swoim szczęściem.

Bardzo szybko zdecydowali się na ślub, a wkrótce potem powiadomili, że na świecie pojawi się maluszek. Nadziejka dołączyła do rodziny 29 lipca 2021 roku. Teraz małżonkowie oczekują na przyjście na świat kolejnej córeczki.

Czarno-białe zdjęcie u Zosi Zborowskiej. Ten kadr i kilka słów wzruszyły internautów Ciężarna Zofia Zborowska w mikrobikini pokazała wszystkie krągłości. Zachwyca figurą na półmetku ciąży

Córeczka Zborowskiej i Wrony zdradziła imię siostry

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zdecydowali, że nie pokażą w sieci twarzy córeczki. Konsekwentnie się tego trzymają, jednak nie szczędzą szczegółów na temat Nadziejki. Dziewczynka jest ich oczkiem w głowie i wygląda na bardzo rezolutną.

Możemy obserwować, jak bawi się z pieskami, czyli Wiesią i Krysią, jak uczy się języka angielskiego, czy podróżuje z rodzicami. Malutka ma już też pomysł na imię dla siostry, której najwyraźniej nie może się doczekać. Zosia zdradziła w relacji, że Nadzieja mówi na nią Pędzel… Cóż, wyobraźnia dzieci nie zna granic…

Tymczasem Zborowska zmaga się z problemami ze zdrowiem.

Kłopoty Zosi Zborowskiej w ciąży

Zofia Zborowska nie szczędzi fanom szczegółów z kolejnego oczekiwania na dziecko. Nie jest to dla niej łatwy czas i nawet wakacje na Wyspach kanaryjskich nie dodały energii ciężarnej aktorce.

Zosia mimo wszystko nie traci animuszu i w jednej z relacji wyznała, że mimo niezbyt miłych wspomnień z pierwszego połogu, już jest gotowa, żeby przeżyć to ponownie. Kolejna ciąża wcale nie jest łatwiejsza niż ta, kiedy czekała na Nadziejkę. Zborowska musi przyjmować specjalistyczne leki.

Właśnie pożaliła się w relacji, że powodują one krwotoki z nosa. To skutek uboczny specyfików na rozrzedzenie krwi, które pomagając, jednocześnie powodują takie nieprzyjemne rzeczy.  Trzymamy kciuki za zdrowie przyszłej mamy, jednocześnie życząc wytrwałości.

Zosia Zborowska, fot. Instagram
Zosia Zborowska, fot. Instagram
Zosia Zborowska, fot. Instagram
Zosia Zborowska, fot. Instagram
Zosia Zborowska, fot. Instagram
Zosia Zborowska, fot. Instagram
Zosia Zborowska, fot. Instagram
Zosia Zborowska, fot. Instagram
Zosia Zborowska, fot. Instagram
Zosia Zborowska, fot. Instagram