Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kolejna polska gwiazda urodziła. Pierwsze zdjęcie maluszka rozczula
Anna Lipska
Anna Lipska 30.05.2024 16:40

Kolejna polska gwiazda urodziła. Pierwsze zdjęcie maluszka rozczula

Karolina Zagozdon urodziła
fot. Instagram

Narodzin w polskim show-biznesie ciąg dalszy. Kolejna gwiazda powitała na świecie dziecko. Co pokazała w sieci? Oj, taki uroczy kadr, że można się wzruszyć.

Fala narodzin w polskim show-biznesie

W ostatnim czasie media społecznościowe aż są rozgrzane od kolejnych radosnych wiadomości z życia gwiazd. Kolejny pary potwierdzają narodziny dzieci lub ujawniają, że spodziewają się potomka. 

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o narodzinach dziecka Sandry Kubickiej i Barona. Równie radosnymi wiadomościami podzieliła się produkcja programu "Rolnik szuka żony". Para z 10. edycji, Ania i Kuba, powitała na świecie syna, Dariusza. Z kolei Zofia Zborowska i Andrzej Wrona cieszą się małą Jaśminką. 

Teraz przyjściem na świat maluszka pochwaliła się kolejna gwiazda.

Dorotka i Waldek będą mieli córeczkę. Jak wygląda przyszła mama? Cichopek nagle zaskoczyła nowinami. Wielka radość

Była Jakuba Kucnera urodziła

Jakub Kucner i Karolina Zagozdon poznali się we wrześniu 2017 roku na wyborach Mistera Polski, które to mężczyzna wygrał. Ona była wówczas reprezentantką firmy, która ufundowała główną nagrodę: rejs jachtem w okolicach Majorki. Pojechał tam zwycięzca oraz dwóch wicemisterów. Wspólne spędzanie czasu w takim romantycznym klimacie spowodowało narodziny uczucia. Po miesiącu byli parą, ale nie afiszowali się związkiem.

Po trzech latach relacji Karolina i Jakub rozstali się chociaż razem założyli fundacje “Power Changers”, która pomaga dzieciom w Gambii. Pozostali w dobrych kontaktach, aby kontynuować to dzieło.

Karolina właśnie pochwaliła się narodzinami dziecka. 

Karolina Zagozdon urodziła

Piękna modelka od lat funkcjonuje jako bizneswoman, a w przeszłości startowała nawet w wyborach miss, w tym Miss Polski 2006. Życie osobiste stara się trzymać z dala od mediów. Co nieco można zaobserwować w sieci. 

Karolina związana jest z przystojniakiem, o którym wiadomo, że pochodzi z Sewilli, a mieszka w Warszawie. Mówi o ukochanym w jednym z postów:

[…] Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że równo za rok nasze życie tak bardzo się zmieni.
Wyjechaliśmy w 3 tygodniową podróż w poszukiwaniu naszego miejsca na świecie.
Chwilę później pojawiła się taka wewnętrzna pewność i gotowość na zmiany. Tak, wymanifestowałam sobie chłopaka - #husbandtobe. Tak, wymanifestowałam sobie życie jakie mam i wszystko to, co nasz czeka za chwilę.
 

Właśnie pochwaliła się w sieci, że ich szczęście dopełniła mała istotka. Karolina urodziła córeczkę.

Nie powiem, że to były urodziny, które sobie wymarzyłam. To był dzień pełen wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ale w ten dzień miałam w sobie pełną zgodę na brak kontroli, na dostosowanie i brak oczekiwań. W zamian dostałam najpiękniejszy prezent urodzinowy w życiu - JĄ. Dokładnie po 35 latach od moich narodzić, mogłam powitać na świecie moją, naszą córeczkę. Od teraz każdego 28 maja razem będziemy świętować ŻYCIE. @abel.mrvr dziękuję, że byłeś ze mną w każdej sekundzie. Jesteś moim największym wsparciem. Kocham Cię - napisała i pokazała zdjęcie z maleństwem.

Pod postem nie brakuje gratulacji, do których przyłącza się świat gwiazd.