Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kubicka łamie tabu. Tak wyglądała kilka godzin po porodzie
Anna Lipska
Anna Lipska 29.05.2024 19:09

Kubicka łamie tabu. Tak wyglądała kilka godzin po porodzie

Sandra Kubicka
fot. Instagram

Sandra Kubicka pokazała ciało po porodzie. Udokumentowała zmiany i post wrzuciła do sieci. Jak wygląda modelka 10 dni po cesarskim cięciu?

Sandra Kubicka i Baron zostali rodzicami

Sandra Kubicka i Baron zostali rodzicami. Modelka była aktywna w sieci przez cały okres ciąży i nie ukrywała radości, że już niedługo zostanie mamą. Świeżo upieczony ojciec radosne nowiny ogłosił podczas Polsat Hit Festiwal.

Leonard Milwiw Baron jest na świecie! Zapraszam, zróbcie hałas dla dzielnej mamy i malucha! - przekazał ze sceny w Sopocie. 

Potem rodzice pochwalili się serią zdjęć ze szpitala i wyjątkowego, ale jak się okazało i ciężkiego dla nich dnia. Maluszek przyszedł na świat jako wcześniak w dramatycznych okolicznościach. 

Leonard Milwiw-Baron. 16 maja o godzinie 2:11 w nocy przyszedł na świat nasz wymarzony Syn. Leoś urodził się w 33 tyg + 6 dniu ciąży. […] Pomimo swojego wczesnego przyjścia na świat Leoś jest turbo silnym, zdrowym i bardzo dzielnym chłopcem. Codziennie robił i robi ogromne postępy. Bardzo szybko pokazał swój charakter i siłę woli.

Sandra w jednym z postów napisała, jak zachował się Baron.

Anna z "Rolnika" ledwie urodziła, a Kubie zarzucają nieuczciwość Kiedy urodziła, miała 66 lat. Jest najstarszą matką świata. Mamy nowe zdjęcia jej 19-letniej już córki

Jak Baron zachował się podczas porodu?

Świeżo upieczony tato przeżywał prawdziwy dramat. Sandra Kubicka o wszystkim napisała w obszernym poście na Instagramie.

[…] Alek nie wiedział co się ze mną dzieje ani z naszym synem. Teraz jak sobie o tym myślę to musiało to być cholernie ciężkie.. Mimo to on schował cały strach oraz stres i przekazywał mi tylko spokój, bo wiedział ze chociaż jedno z nas musi być silne. 

Kubicka jest dumna z męża, a we wpisie doceniła to, jak Baron zajął się wszystkim, żeby ona mogła skupić się na synku i swoich trudnych emocjach. 

Jestem cholernie dumna z mojego męża jak poradził sobie z tym wszystkim. Odpuściłam dosłownie wszystko odkąd urodził się Leoś, zrobiłam wielki stop w życiu prywatnym i w pracy bo nie radziłam sobie z tą sytuacją psychicznie. Wtedy wkroczył Alek i przejął pałeczkę żebym nie musiała się o nic martwić. Od 2 tygodni ogarnia w 100% nasze wspólne życie, swoje zawodowe obowiązki, dowozi pieluchy małemu do szpital, wspiera mnie najpiękniej jak potrafi i nawet gdy nie wyrabia się z tym wszystkim potrafi zabrać mnie do parku na partię rummikuba.🎲 I see you kochanie i wszystko co dla nas robisz. BEST HUSBAND AWARD @alekbaron

Teraz modelka pokazała ciało po porodzie.

Sandra Kubicka pokazała ciało po porodzie

Sandra Kubicka udokumentowała, jak zmieniało się po porodzie jej ciało. Widać brzuszek i bliznę po cesarskim cięciu. Modelka bardzo szybko wraca do formy fizycznej. Wszystko widać na serii zdjęć i filmików, które udostępniła.

POSTPARTUM
1 : 10 godzin po porodzie
2 : dwa dni po porodzie
3 : sześć dni po porodzie
4 : siedem dni po porodzie
5 : dziewięć dni po porodzie

I dodała:

Nie mam doświadczenia w tym zakresie bo to moja pierwsza ciąża ale czuję że bycie aktywną fizycznie i masa treningów przed ciążą bardzo pomogły w rekonwalescencji. Nie chodzi mi tu o dodatkowe kilogramy ale o to jak się wszystko szybko obkurczyło.

Poniżej możecie zobaczyć, jak zmieniło się jej ciało w zasadzie w kilka dni.

Kubicka urodziła
Sandra Kubicka urodziła, fot. Instagram