Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kompromitująca wpadka gwiazdy TVN. Zbyt głęboki dekolt
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 15.06.2024 22:18

Kompromitująca wpadka gwiazdy TVN. Zbyt głęboki dekolt

Daria Ładocha
fot. KAPiF

Gwiazda TVN ofiarą potężnej wpadki na ważnej gali. Głęboki dekolt niespodziewanie pokazał właściwie wszystko, co od razu uwiecznili fotoreporterzy. Daria Ładocha miała wyjątkowego pecha.

Daria Ładocha na gali Hasztagi Roku 2024

Daria Ładocha jest dobrze znana widzom TVN nie tylko jako prowadząca “Ameryka Express”, ale też autorka cyklu kulinarnego w “Dzień dobry TVN”. Prowadziła też trzy sezony programu kulinarnego “Patenciary” na TVN Style. Poza tym często pojawia się w mediach jako ekspertka i autorka książek o podróżach i gotowaniu. Prywatnie jest wieloletnią partnerką Bartka Kulity, z którym ma dwie córki: Laurę i Matyldę.

Ładocha regularnie pojawia się w rozrywkowych formatach TVN, jak program “Agent” i “Doradca Smaku”. Dziś niestety sama dostarczyła rozrywki fotoreporterom, którzy polowali na wpadki gwiazd, jakie przybyły na galę Hasztagi Roku 2024. Daria pojawiła się na niej w przepięknej sukni, która jednak sprawiła jej nieprzyjemną niespodziankę, szczegóły poniżej.

Zatrzęsienie gwiazd na See Bloggers: Dereszowska, Roznerski, Ibisz z żoną, Gilon z chłopakiem [ZDJĘCIA] Gwiazdy na Paradzie Równości. Zdjęcia

Daria Ładocha ofiarą wpadki z dekoltem

Gala Hasztagi Roku 2024 to wielkie wydarzenie, na którym nagradzani są najbardziej zaangażowani i popularni twórcy internetowi: blogerzy, influencerzy i gwiazdy działające w sieci. W kapitule, która przyznawała wyróżnienia w poszczególnych kategoriach, zasiadali między innymi Aleksandra Dec, Edyta Pazura, Rafał Jonkisz i właśnie Daria Ładocha.

Daria przybyła na galę w pięknej, długiej, czerwonej sukni, obszytej cekinami. Kreacja miała głębokie rozcięcie, ukazujące zgrabne nogi dziennikarki, długie rękawy i bardzo głęboki dekolt. Ładocha uzupełniła stylizację butami na wysokim koturnie oraz złotą kopertówką. W pewnym momencie, stojąc na ściance, zaczęła czegoś w niej szukać i się pochyliła. To właśnie wtedy wścibscy fotoreporterzy uchwycili moment, kiedy dekolt sukienki się rozchylił. Szczegóły i zdjęcia znajdziecie poniżej.

Daria Ładocha na gali w sukience z dekoltem: zdjęcia

Ładocha może mieć spore pretensje do fotografów, którzy uwiecznili jej całkiem nagi biust. My oczywiście publikujemy wspomniane zdjęcia odpowiednio ocenzurowane. Nie jest naszym zamiarem jakiekolwiek zawstydzenie utalentowanej dziennikarki. Tym bardziej że cała kreacja prezentowała się naprawdę świetnie i elegancko.

Galerię zdjęć innych gwiazd na gali Hasztagi Roku 2024 znajdziecie w tym artykule. A nie brakowało na niej znanych nazwisk. Pojawili się między innymi ciężarna Joanna Ibisz z mężem Krzysztofem, Cezary i Edyta Pazurowie, Roksana Węgiel, Lara Gessler, Krzysztof Skórzyński i Ewa Chodakowska.

Daria Ładocha, Gala Hasztagi Roku 2024, wpadka z sukienką, zdjęcia
Daria Ładocha, Gala Hasztagi Roku 2024, fot. KAPiF
Daria Ładocha, Gala Hasztagi Roku 2024, wpadka z sukienką, zdjęcia
Daria Ładocha, Gala Hasztagi Roku 2024, fot. KAPiF
Daria Ładocha, Gala Hasztagi Roku 2024, wpadka z sukienką, zdjęcia
Daria Ładocha, Gala Hasztagi Roku 2024, fot. KAPiF