Swiatgwiazd.pl > Imprezy > Koncert Zenka Martyniuka. Ktoś inny skradł show TVP
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 24.03.2022 09:47

Koncert Zenka Martyniuka. Ktoś inny skradł show TVP

Zenek Martyniuk
fot. youtube.com, Akcent - Oficjalny

Z okazji świąt Bożego Narodzenia stacja TVP wyemitowała uroczysty koncert kolęd. W wydarzeniu udział wzięli Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Golec uOrkiestra, Krzysztof Cugowski i wiele innych gwiazd polskiej muzyki. Jednak największą uwagę zwrócił na siebie ktoś inny. Była to tłumaczka języka migowego!

Małgorzata Limanówka była przez całe wydarzenia widoczna na ekranach telewizorów. Tłumaczka symultaniczna od razu skradła serca widzów dzięki swojej niezwykłej ekspresji oraz widocznemu zaangażowania.

Koncert kolęd w TVP

Koncerty kolęd to nieodłączna część świętowania Wigilii w Polsce. Jak co roku stacja TVP zorganizowała transmisję muzycznego wydarzenia z udziałem największych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej. Znane i lubiane kolędy zaśpiewali m.in. Zenek Martyniuk, Natasza Urbańska, Alicja Szemplińska, Halina Mlynkova, Enej i Maryla Rodowicz. Wyjątkowo w tym roku to nie wokaliści skradli serca widzów. Gdy Małgorzata Limanówka pojawiła się na ekranach, nikt nie mógł oderwać od niej oczu. Tłumaczka języka migowego zrobiła furorę.

Tłumaczka skradła serca widzów TVP

Małgorzata Limanówka to doświadczona tłumaczka symultaniczna języka migowego. Kobieta wielokrotnie ukazywała się na ekranach telewizorów podczas emitowanych wydarzeń muzycznych. Za każdym razem zachwycała swoją ekspresją i zaangażowaniem. Teraz nie było inaczej.

Podczas występów największych polskich gwiazd Limanówka w żywiołowy sposób tłumaczyła piosenki na język migowy. Od razu wywołała podziw wśród widzów dzięki swoim ekspresyjnym ruchom i barwnej mimice. Polacy nie mogli oderwać od niej oczu. Po koncercie pisali o niej wszyscy internauci.

- Moja nowa ulubiona osoba telewizyjna

- Pani tłumaczka skradła mi serce

- Pani tłumaczka mogłaby zastąpić z powodzeniem śpiewających — czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Gwiazda TVP trafiła do szpitala. Wiemy, w jakim jest stanie 2. Prezenterka zaliczyła skandaliczną wpadkę. Przekazała tragiczną wiadomość o papieżu 3. Lewandowscy pokazali świąteczne zdjęcie z dziećmi. Fani wytknęli im błąd

źródło: teleshow.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].