Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Krawczyk Junior zwrócił się do Andrzeja Kosmali

facebook.com/Krzysztof Igor Krawczyk Piotr Molecki/East News

Krawczyk Junior w ostrych słowach zwrócił się do Andrzeja Kosmali. Zarzucił mu bycie kłamcą

11 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Dyskusje dotyczące Krzysztofa Krawczyka Juniora nie cichną od miesięcy. Za życia jego ojca mówiono o nim raczej sporadycznie, z kolei od momentu śmierci gwiazdora - skandal goni skandal. Najpierw mówiono o fatalnych relacjach Krzysztofa Igora z ojcem, później o tragicznych warunkach w jakich żyje, aż w końcu pojawił się konflikt na linii Krawczyk Junior - Ewa Krawczyk - Andrzej Kosmala. Tym razem ogrom emocji wzbudził najnowszy wpis Krzysztofa Juniora.

  • Testament Krzysztofa Krawczyka wzbudza kontrowersje

  • Konflikt między Krawczykiem Juniorem a Andrzejem Kosmalą i Ewą Krawczyk przybiera na sile

  • Krzysztof Igor wydał pilne oświadczenie

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu na antenie TVN ukazał się nowy odcinek Uwagi poświęcony w pełni Krawczykowi Juniorowi. W towarzystwie kamer i dziennikarza syn zmarłego artysty pokazał całej Polsce, w jakich warunkach żyje, wprost przedstawiając, że jest coraz bliższy bezdomności. Zaznaczył też, że brakuje mu pieniędzy, a tych w ramach wsparcia miał nawet nie otrzymywać od swojego ojca.

Narasta konflikt między Krawczykiem Juniorem a Andrzejem Kosmalą

Gdyby tego było mało, dziennikarzom Uwagi udało się ponoć dotrzeć do testamentu Krzysztofa Krawczyka, w którym jedyną wymienioną osobą była... Ewa Krawczyk. Muzyk cały swój majątek zapisał ukochanej żonie i najwyraźniej zapomniał o synu.

- Czuje się jak na lodzie. Załamany jestem po prostu. Trzeba to jakoś przetrwać, trzeba jakoś żyć i nie wiem, co zrobić. Mieszkanie, opłaty i niepełnosprawność. To są urzędowe sprawy, na których ja się nie znam. Jeszcze w tej sytuacji trudniej mi jest, bo załamanie z tym, że taty nie ma. Nawet jeżeli bym się z nim nie widział, ale byłaby świadomość, że on żyje. A teraz? Mama umarła dziesięć lat temu, teraz tata umarł. Kto został? - zastanawiał się załamany Krzysztof Igor.

Natalia_Kukulska

Natalia Kukulska uczciła urodziny mamy. Pokazała niepublikowane zdjęcie Anny Jantar

CZYTAJ DALEJ

Emocje tylko przybrały na sile przy okazji ostatniej wymiany zdań między Marianem Lichtmanem a Andrzejem Kosmalą. Były Trubadur najpierw kazał Kosmali przeprosić Krzysztofa Juniora, a później opublikował w sieci wpis, w którym ujawnił treść wiadomości, jaką menadżer muzyka miał do niego wysłać.

- Nie mogę się powstrzymać, przed pokazaniem Wam tego, co ten agent i towarzysz wysłał mi o 1:30 w nocy. To znane metody sprzed lat, kiedy Polska była w niewoli komunistycznej . Czytajcie: 'A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia. To będzie sensacja. Naprawdę tego pragniesz?"' Krzysiek w grobie się przewraca!" - brzmi wpis Lichtmana.

Na wpis Lichtmana i kontrowersyjną wiadomość Kosmali natychmiast zareagował sam zainteresowany. Krzysztof Igor zamieścił na Facebooku oświadczenie, bezpośrednio zwracając się do Kosmali.

Krzysztof Krawczyk Junior w ostrych słowach zwraca się do Andrzeja Kosmali

Krawczykowi Juniorowi najwyraźniej puściły nerwy, bo już na wstępie swojego wpisu nazwał Kosmalę kłamcą i podłym człowiekiem.

- Panie Kosmala jest Pan podłym człowiekiem i kłamcą! Kiedy Pan przestanie deptać i obrażać grób mojej mamy i taty. Chce mi Pan zabrać moich ukochanych rodziców, wypisując kłamstwa na temat ojcostwa. Obraża i pomawia Pan ludzi, którzy obiektywnie stoją w mojej obronie - grzmiał Krawczyk Junior.

W dalszej części Krawczyk zarzucił Kosmali, że ten celowo próbuje pozbawić go środków do życia.

- Próbuje Pan mi odciąć wszystkie środki do życia, robiąc to w haniebny sposób. Zarobił Pan miliony na moim ojcu. Jest Pan ohydnym człowiekiem, pseudo przyjacielem mojego taty. Wiem że jest Pan niezadowolony że żyje. Nie pozwolę obrażać mojej rodziny - dodał.

Jak dotąd Andrzej Kosmala nie pokusił się o odwet.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Marta Lempart zmaga się z poważnymi problemami. Pomagają jej rodzice

  • Małgorzata Kożuchowska w różowych włosach. Pokazała zdjęcie sprzed lat

  • Maciej Dowbor zapomniał o imieninach żony? Joanna Koroniewska zareagowała

Źródło: Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >