Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Kożuchowska

East News / Piotr Molecki

Małgorzata Kożuchowska w różowych włosach. Pokazała zdjęcie, na którym towarzyszy jej znana aktorka

25 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

  • Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Grała w wielu głośnych produkcjach, jak np.: w Kilerze, Tylko mnie kochaj, Plagach Breslau, czy Motywie.

  • W 2002 roku razem z Danutą Stenką zagrała w sztuce pt. Złodziejki chleba. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie pochodzące z tamtego czasu.

  • W sztuce Natalii Korynckiej-Gruz Kożuchowska wcieliła się w role ekscentrycznej piosenkarki rockowej. Jej fryzura zaskoczyła internautów.

Małgorzata Kożuchowska znana jest z wielu kultowych seriali i filmów, które przyniosły jej ogromną sławę i rozpoznawalność. Chociaż przez jakiś czas wiele osób kojarzyło ją z rolą Hanki Mostowiak z M jak miłość, jej kariera zdążyła od tamtego czasu tak poszybować w górę, że coraz mniej osób pamięta akurat ten jej epizod.

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu sprzed lat

Zagrała m.in. w Kilerze, Tylko mnie kochaj, Plagach Breslau, czy Motywie. Poza tym wcieliła się w wiele postaci serialowych. Kilka lat temu dużą sławę przyniosła jej główna rola w Drugiej szansie.

Co ciekawe, jak sama przyznała w jednym z wywiadów dla Plejady, kiedy zastanawiała się nad losami swojej bohaterki w ostatnim sezonie Drugiej szansy, chciała, by jej postać zmagała się z ciężką chorobą, która miała po raz kolejny udowodnić jej siłę i upór. To właśnie wtedy poinformowała produkcję, że byłaby nawet gotowa obciąć się na łyso, by oddać realizm zmagań z nowotworem. Jak widać, wygląd nie ma dla niej aż tak dużego znaczenia, gdy w grę wchodzi rola aktorska.

Na jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie gwiazda znowu udowodniła, że we wszelkich zmianach wizerunku scenicznego czuje się jak ryba w wodzie.

Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor zapomniał o imieninach żony? Joanna Koroniewska zareagowała

CZYTAJ DALEJ

Aktorka udostępniła zdjęcie z okresu, gdy grała w sztuce pt. Złodziejki chleba. Jej fryzura najbardziej przyciąga uwagę.

Kożuchowska jako ekscentryczna rockmanka

W 2002 roku Małgorzata Kożuchowska zagrała w sztuce Natalii Korynckiej-Gruz pt. Złodziejki chleba. Tam wcieliła się w rolę nietuzinkowej wokalistki rockowej, której cechą charakterystyczną były różowe włosy i niemniej rzucające się w oczy stroje.

Aktorka zagrała wraz z Danutą Stenką, która, z kolei, zagrała kobietę, która wraz z kilkuletnim synem uciekła od swojego męża.

Zdjęcie Kożuchowskiej przykuło uwagę internautów, którzy jak zwykle zachwycili się jej charakteryzacją. Nie bez przyczyny, trzeba przyznać, że aktorka wyglądała naprawdę zjawiskowo i niepowtarzalnie.

- Ale cudne ujęcie - czytamy w komentarzach.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Dziendobry.tvn.pl, Instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >