Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Stanowski ostro podsumował biało-czerwonych. Porównał ich do... Nie uwierzycie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 11.09.2023 12:00

Krzysztof Stanowski ostro podsumował biało-czerwonych. Porównał ich do... Nie uwierzycie

Krzysztof Stanowski ostro podsumował biało-czerwonych, fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Krzysztof Stanowski ostro podsumował biało-czerwonych, fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Krzysztof Stanowski nie zawahał się w mocnych słowach podsumować “wyczynów” polskiej reprezentacji podczas poniedziałkowego meczu z Albanią. Dziennikarz porównał naszych piłkarzy do pewnego znanego piosenkarza.

Krzysztof Stanowski o reprezentacji Polski: "Narodowy mem"

Poniedziałkowy mecz Polski i Albanii skomentował się w zasadzie sam. Miliony zawiedzionych kibiców jest zdruzgotanych zadziwiającą porażką narodowej kadry, która najprawdopodobniej zaprzepaściła sny o udziale w nadchodzącym Euro.

Klęskę Polaków, którzy przegrali z Albańczykami 0:2 podsumował Krzysztof Stanowski, który na portalu “X” nie zawahał się użyć mocnych słów w stosunku do biało-czerwonych, którzy pozbawili fanów nadziei na jakikolwiek sukces.

Drużyny w zasadzie nie ma, jest za to coś w rodzaju narodowego memu. Może przedawkowałem internet, ale czasami czuję, że ludzie tłumnie zaczęli wręcz kibicować przeciwnikom biało-czerwonych, bo uważają, że tym chłopakom z tym trenerem w tym momencie już się nie da - orzekł w swoim wpisie dziennikarz.

mecz Polska-Albania (1).png
Polska poniosła dotkliwą porażkę w meczu z Albanią, fot. ADNAN BECI/AFP/East News

Smutne podsumowanie meczu Polska-Albania

Nie da się ukryć, że poniedziałkowe spotkanie w Tiranie okazało się ogromnym zawodem dla polskich kibiców. Zdaje się, jakby z kadry wyparował już wszelki duch walki, a zwarcia szyków nie zdołał nawet zorganizować zatrudniony do szkolenia reprezentacji ceniony selekcjoner Fernando Santos.

Reprezentacja Polski nie tylko więc przerżnęła z kretesem te eliminacje, to jeszcze da się uratować barażami. Wydarzyło się coś znacznie gorszego: ta drużyna stała się niechcianym pośmiewiskiem we własnym kraju. Straciła prestiż i szacunek - w gorzkich słowach podsumował mecz z Albanią Krzysztof Stanowski.

W swoim wpisie dziennikarz pozwolił sobie na zabawne porównanie. Zestawił biało-czerwonych z jednym ze znanych polskich piosenkarzy, sugerując, że zauważył u nich cechę wspólną.

Krzysztof Stanowski (1).png
Krzysztof Stanowski w mocnych słowach podsumował mecz Polski z Albanią, fot. Michal Zebrowski/East News

Do ko Stanowski porównał biało-czerwonych?

Krzysztof Stanowski dość rezolutnie porównał eliminacje do Euro do startu w Eurowizji. Przypomniał konkurs sprzed lat, w którym Polskę reprezentował Rafał Brzozowski i zestawił go z meczem biało-czerwonej drużyny.

Stała się czymś na kształt Rafała Brzozowskiego w konkursie Eurowizji - obejrzymy, bo niby nasz przedstawiciel, ale nie będziemy się specjalnie do niego przyznawać - zakończył swój wpis dziennikarz.

Krzysztof Stanowski (3).png
Krzysztof Stanowski, fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
mecz Polska-Albania (2).png
Mecz Polska-Albania, fot. ADNAN BECI/AFP/East News
Krzysztof Stanowski (2).png
Krzysztof Stanowski, fot. Piotr Molecki/East News