Swiatgwiazd.pl
fot. Rex Features/East News

fot. Rex Features/East News

Książę Harry obrażony na rodzinę po wizycie w Wielkiej Brytanii. Gniew miał wypisany na twarzy

26 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Udostępnij:

Książę Harry wraz z małżonką i roczną córeczką uczestniczył w hucznych obchodach jubileuszu Elżbiety II. Zachowanie członków rodziny królewskiej pozostawiło po sobie złe wrażenie w oczach Sussexów. Media mówią o poważnym kryzysie między bliskimi.

Wnuczek królowej Wielkiej Brytanii, który dwa lata temu wraz z żoną zrzekł się obowiązków monarchów, zjawił się na uroczystości jubileuszu koronacji Elżbiety II. Brytyjskie media ze szczegółami obserwowali każdy ruch księcia Harry'ego, Meghan Markle oraz ich rocznej córeczki Lilibet.

Jak donoszą zagraniczne media, nie mogło obyć się bez królewskich konfliktów. Synowie księcia Karola mierzą się z pogarszającą się relacją. Gniew Sussexów zaogniło zachowanie monarchów względem jej córki.

Książę Harry jest wściekły na rodzinę królewską

Dla rocznej córki Sussexów udział w jubileuszu Elżbiety II był pierwszą wizytą w Wielkiej Brytanii. Dziewczynka urodziła się w Stanach Zjednoczonych, gdzie na co dzień mieszkają książę Harry i Meghan Markle. Wizyta w pałacu Buckingham była dla niej wyjątkowym wydarzeniem.

Doda EA

Jak brzmi nowe imię Dody? Nieliczni będą potrafili je wymówić

CZYTAJ DALEJ

Jubileusz Elżbiety II zbiegł się z pierwszymi urodzinami Lilibet, dlatego jej rodzice postanowili urządzić rodzinną uroczystość na jej cześć. Problemy zaczęły się gdy zabrakło księcia Williama z żoną i trójką dzieci.

Według ekspertów od brytyjskiej rodziny królewskiej takie zachowanie rozzłościło księcia Harry'ego oraz jego małżonkę. Po mowie ciała wnuka królowej można było odczytać duże napięcie w stosunku do pozostałych członków rodziny.

Bracia w ogóle nie spojrzeli sobie w oczy ani nie nawiązali kontaktu wzrokowego — opisywał jeden z ekspertów publiczne wystąpienie synów księcia Karola.

Brytyjskie media momentalnie wyłapały wiszący konflikt między członkami królewskiej rodziny. Nie wiadomo jednak, która ze stron bardziej zawiniła pogorszeniu się ich relacjom. Niektórzy uważają, że zachowanie księcia Williama jest niestosowne. Inni oczekują przeprosin ze strony księcia Harry'ego, za odrzucenie królewskich obowiązków.

Córka księcia Harry'ego nie mogła zrobić zdjęcia z babcią

Choć Elżbieta II pojawiła się na uroczystości zorganizowanej przez Sussexów, nie było mowy o pamiątkowej fotografii z jubilatką. Królowa miała argumentować swoją decyzję możliwością sprzedania wspólnego zdjęcia na rzecz amerykańskich tabloidów.

Małżeństwo miało być oburzone tym faktem, tym bardziej że ich pierwsze dziecko, Archie, doczekało się wspólnego zdjęcia. Rodzice Lilibet z pewnością na długo zapamiętają zachowanie najbliższych. Nie wiadomo jak takie gesty wpłyną na dalsze relacje małoletnich dzieci z brytyjskim rodem królewskim.

Książę Harry i Meghan Markle

fot.By Mark Jones - Cropped from Flickr version: https://www.flickr.com/photos/rambomuscles/27537241539, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=68676907

Książę Harry i Meghan Markle

fot.By Northern Ireland Office - Prince Harry and Ms. Markle visit Titanic Belfast, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=71140485

Książę Harry i Meghan Markle

fot.By Northern Ireland Office - Prince Harry and Ms. Markle visit Catalyst Inc, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=69326384

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Internauci bezlitośni dla Macieja Musiała. Wszystko przez zdjęcie z samochodu

  2. Paulina Sykut spodziewa się drugiego dziecka? Pokazała zdjęcie brzuszka

  3. Porzucił narzeczoną kilka dni przed ślubem, później omal nie zginął. Historia Tomasza Szczepanika z grupy Pectus

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz partnerów polskich gwiazd?

Pytanie 1 z 6

Kto jest mężem Małgorzaty Rozenek?

fot. Rex Features / East News

Po latach ujawniono, co działo się za zamkniętymi drzwiami pałacu. Elżbieta II wolałaby zapomnieć

Elżbieta II od 70 lat panuje w Wielkiej Brytanii, będąc tym samym symbolem brytyjskiej rodziny królewskiej. Siedem dekad sprawiło, że życie monarchini było pełne przeróżnych zdarzeń, komentowanych publiczne. Część z nich monarchini z pewnością wolałaby pozostawić w zaciszu własnego pałacu. Oto lista skandali, które obiegły cały świat podczas panowania Elżbiety II.

Zobacz galerię >

Źródło: Pudelek.pl

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Kadr z serialu M jak miłość, prod. TVP

Życie Gwiazd

Zdobył popularność dzięki roli Wojtusia w "M jak miłość". Jak dziś wygląda Feliks Matecki?

Czytaj więcej >
fot.instagram.com/mroznerski/

Życie Gwiazd

Rodzina Mikołaja Roznerskiego się powiększyła. Aktor pokazał zdjęcie z noworodkiem

Czytaj więcej >
Kadr z serialu M jak miłość, prod. TVP

Życie Gwiazd

Dlaczego Ewa Wencel odeszła z "M jak miłość"? Nieliczni znali prawdziwy powód

Czytaj więcej >
fot.instagram.com/sara_james_music/

Życie Gwiazd

Jak Sara James przygotowuje się do półfinału w "Mam Talent"? Jest komentarz taty

Czytaj więcej >
fot.Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America - Maisie Williams, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=80934812

Życie Gwiazd

Maisie Williams z "Gry o tron" zgoliła włosy. Pokazała zaskakujące zdjęcie

Czytaj więcej >
Sara Boruc, Ines Mannei

Życie Gwiazd

Radosne nowiny o ciąży siostry Sary Boruc. Pokazała brzuszek

Czytaj więcej >