Swiatgwiazd.pl
fot.Genevieve - https://www.flickr.com/photos/genevieve719/8385183673/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=63219908/Ministry of External Affairs, GODL-India, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=72242529

fot.Genevieve - https://www.flickr.com/photos/genevieve719/8385183673/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=63219908/Ministry of External Affairs, GODL-India, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=72242529

Książę William i księżna Kate złożyli życzenia Meghan Markle. W sieci pojawił się wpis

4 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Udostępnij:

Brytyjska rodzina królewska ma dzisiaj niemałą okazję do świętowania. Meghan Markle obchodzi swoje 41. urodziny i już otrzymała pierwszy życzenia od mieszkańców pałacu. Rodzina jej męża zdecydowała się na znaczący gest.

Każda aktywność członków brytyjskiego dworu jest pilnie śledzona przez media na całym świecie. Dziś, gdy Meghan Markle, czyli żona księcia Harry'ego obchodzi swoje 41. urodziny, rodzina królewska postanowiła złożyć jej serdeczne życzenia. W mediach społecznościowych księcia Williama i księżnej Kate pojawił się upamiętniający post.

Królewska para złożyła życzenia Meghan Markle

Amerykanka przed związkiem z brytyjskim członkiem rodziny królewskiej robiła zawrotną karierę medialną w Stanach Zjednoczonych. Jej aktorskie występy można było zobaczyć w takich produkcjach jak m.in.: "Zupełnie jak miłość", "90210", "Bez śladu", "Twój na zawsze", "Szefowie wrogowie", czy "W garniturach".

W 2016 roku zaczęła spotykać się z księciem Harrym, a media coraz częściej interesowały się ich relacją. Dwa lata później odbył się uroczysty ślub na zamku w Windsorze. Obecnie Meghan Markle i jej mąż mieszkają w Stanach Zjednoczonych oraz wychowują wspólnie dwójkę dzieci.

Radosne wieści o urodzinach kobiety dotarły do brytyjskiego pałacu, a książę William i księżna Kate postanowili złożyć życzenia szwagierce. W mediach społecznościowych udostępnili zdjęcie Meghan Markle zrobione podczas obchodów jubileuszowych panowania Elżbiety II. Pod fotografią zamieścili wymowny tekst.

Życzenia wszystkiego dobrego dla księżnej Sussexu — napisano.

Agnieszka Woźniak-Starak EA

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się gigantycznym ogrodem. Nie może uwierzyć, że należy do niej

CZYTAJ DALEJ

Czy Meghan Markle może nadal posługiwać się królewskim tytułem?

Amerykanka wraz z mężem dwa lata temu postanowili oficjalnie zrzec się królewskich obowiązków. Oficjalnym argumentem ich decyzji miało być natrętne zainteresowanie mediów prywatnością małżeństwa. Oboje opuścili Wielką Brytanię, by osiedlić się w ojczyźnie kobiety.

Poddani brytyjskiej rodziny królewskiej sporadycznie mogą oglądać Meghan Markle i jej rodzinę na oficjalnych uroczystościach. Media podają jednak, że relacje między członkami nie należą do najbardziej przyjaznych.

Choć Meghan Markle i książę Harry zrzekli się królewskich obowiązków, Elżbieta II pozwoliła im zachować swoje tytuły, jednak nie mogą ich aktywnie używać. Teoretycznie dzisiejsza jubilatka wciąż jest księżną Sussexu.

Meghan Markle

Fragment relacji księcia Williama i księżnej Kate na Instagramie (instagram.com/dukeandduchessofcambridge/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. On naprawdę ma 60 lat? Nagrali, co Cezary Pazura wyrabia w USA

  2. 36-letnia gwiazda spodziewa się trzeciego dziecka. Niedawno przeżyła wielką tragedię

  3. Ciężko uwierzyć, co dzieje się na profilu Roksany. Fani nie pohamowali emocji, kadr z wakacji robi furorę

    Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Pytanie 1 z 10

Ile lat ma książę William?

fot. Rex Features / East News

Po latach ujawniono, co działo się za zamkniętymi drzwiami pałacu. Elżbieta II wolałaby zapomnieć

Elżbieta II od 70 lat panuje w Wielkiej Brytanii, będąc tym samym symbolem brytyjskiej rodziny królewskiej. Siedem dekad sprawiło, że życie monarchini było pełne przeróżnych zdarzeń, komentowanych publiczne. Część z nich monarchini z pewnością wolałaby pozostawić w zaciszu własnego pałacu. Oto lista skandali, które obiegły cały świat podczas panowania Elżbiety II.

Zobacz galerię >

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Kasia Cichopek

Życie Gwiazd

Czemu Kasia Cichopek zawdzięcza swoją figurę? Aktorka rozwiała wątpliwości

Czytaj więcej >
Krzysztof Krawczyk Junior

Życie Gwiazd

Krzysztof Krawczyk Junior rozstał się z ukochaną? Kasia zabrała głos

Czytaj więcej >
Oliwia Bieniuk

Życie Gwiazd

Oliwia Bieniuk rozpoczyna nowy etap w życiu. Jej mama mogłaby nie być z tego zadowolona

Czytaj więcej >
fot.instagram.com/magdagessler_official/

Życie Gwiazd

Powstanie film o Magdzie Gessler. Restauratorka zabrała głos

Czytaj więcej >
Cezary Żak

Życie Gwiazd

Cezary Żak pokazał, co stało się z jego twarzą po urlopie. Zdjęcie obiegło sieć

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Joanna Koroniewska odpowiedziała hejterom. Przykre, co o niej pisali

Czytaj więcej >