Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kubicka pęka z dumy i chwali się tuż przed Sopotem
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 25.05.2024 16:01

Kubicka pęka z dumy i chwali się tuż przed Sopotem

Sandra Kubicka i Baron
fot. KAPiF

Sandra Kubicka i Baron już jakiś czas temu poinformowali, że spodziewają się dziecka. Teraz modelka podzieliła się ważną informacją. Czy ich pociecha jest już na świecie?

Sandra Kubicka i Baron spodziewają się dziecka

Sandra Kubicka i Baron to jedna z najsłodszych par w show-biznesie. Oboje mają za sobą kilka nieudanych relacji. Pod koniec zeszłego roku ogłosili radosną wiadomość o swoich zaręczynach. Podczas Świąt Bożego Narodzenia poinformowali, że na wiosnę powitają na świecie swojego syna.

Our miracle baby.  Moje największe marzenie właśnie się spełnia i to dzięki Tobie @alekbaron. Czekamy na Ciebie Synku. #BestChristmasGift - brzmiał podpis zdjęcia.
 

Modelka często dzieli się zdjęciami swojego rosnącego brzuszka na mediach społecznościowych. Sandra Kubicka jest niezwykle szczęśliwa, oczekując na przyjście na świat swojego dziecka. Od dawna marzyła o macierzyństwie, jednakże zespół policystycznych jajników utrudniał jej zajście w ciążę.

Imię synka Kubickiej i Barona. "Piękne, oldschoolowe" Baron i Kubicka kupili dom. Pochwalili się wnętrzami. Przestrzeń zapiera dech

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub

10 kwietnia na mediach społecznościowych opublikowali serię uroczych zdjęć z ich skromnego ślubu cywilnego oraz kameralnego obiadu, który odbył się tylko w gronie świadków. Co ciekawe, nawet najbliżsi pary nie mieli pojęcia o samej ceremonii. Sandra Kubicka do ostatniej chwili pragnęła zachować tę radosną informację w tajemnicy.  

06.04.2024 w 50 rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. […] To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam - wyjawiła internautom.
 

Teraz Sandra pokazała wymowne zdjęcie.

Sandra Kubicka urodziła? Co opublikowała w sieci?

Sandra Kubicka cały czas chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych przebieg swojej ciąży. Ostatnie wpisy gwiazdy  były dość przygnębiające. Teraz jednak opublikowała coś bardziej pozytywnego. 

Głośno teraz jest o Polsat Hit Festiwal w Sopocie. Na wielkim widowisku będzie występował też Baron. Sandra wstawiła, więc zdjęcie reklamujące to wydarzenie, gdzie również widzimy jej męża. Modelka bardzo wspiera wokalistę, w każdej decyzji. Zamieściła również bardzo sugestywny podpis. 

Tatusiek – napisała. 

Widać, że Sandra nie może doczekać się nowej roli, w jakiej znajdą się wraz z ukochanym. Być może nazywa Barona tak, ponieważ już została mamą, ale czeka z ogłoszeniem tej szczęśliwej nowiny? Pozostaje wypatrywać nowych wieści od Sandry. 

Sandra Kubicka nazwała Barona
Sandra Kubicka nazwała Barona "Tatuśkiem", fot. Instagram
Sandra Kubicka i Baron, fot. KAPiF
Sandra Kubicka i Baron, fot. KAPiF