Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ciężarna Kubicka zniknęła, a teraz czarno-białe zdjęcie i smutne wyznanie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.05.2024 14:34

Ciężarna Kubicka zniknęła, a teraz czarno-białe zdjęcie i smutne wyznanie

Sandra Kubicka
fot. KAPiF/Instagram

Sandra Kubicka jeszcze niedawno tryskała dobrą energią z powodu zbliżających się narodzin syna. Teraz zaskoczyła internautów nową publikacją. W mediach społecznościowych pojawiło się krótkie czarno-białe nagranie. Smutne, przez co przechodzi.

Sandra Kubicka spodziewa się dziecka

Sandra Kubica w czasie Bożego Narodzenia poinformowała, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Wraz z Baronem jeszcze przed narodzinami malca postanowiła sformalizować związek. Skromna ceremonia do samego końca była skrywanym sekretem, nawet przed najbliższymi duetu.

Podobnie jest w sprawie samej ciąży modelki. Wiadomo, że duet spodziewa się synka, a nawet ma już wybrane dla niego imię, jednak szczegóły nadal pozostawiają tylko dla siebie.

Mamy od lat wybrane imię dla synka. Piękne, szlachetne bardzo imię, klasyczne, oldschoolowe. Uniwersalne, ale z Milwiw-Baron będzie brzmiało szlachetnie, bardzo szlachetnie. Jak będzie starszym panem, to będzie poważnie brzmiało, a jak będzie młody, to tez będzie super brzmiało - powiedziała przyszła mama w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Mimo to duet nie rezygnuje z uroczych ciążowych zdjęć. Chwilę radości internautów przerwała jednak nagła informacja. Sandra Kubicka przekazała im smutne wieści.

"Baroniątko". Sandra Kubicka rozczula nagraniem z małym dzieckiem Imię synka Kubickiej i Barona. "Piękne, oldschoolowe"

Sandra Kubicka zniknęła z mediów społecznościowych. Fani zmartwieni

Celebrytka pozostawała w stałym kontakcie z fanami, by powiadomić ich o przygotowaniach do narodzin syna. W mediach społecznościowych odzywała się pełna radości, a także w czasie tych trudniejszych momentów.

W czasie ciąży nawet kilkukrotnie wylądowała w szpitalu, na szczęście nic nie zapowiadało poważnych problemów. Ostatnia nieobecność Sandry Kubickiej w mediach społecznościowych zaczęła martwić internautów.

Jeszcze muszę troszeczkę dopiec tą słodką bułeczkę, on jest zdrowiusieńki tylko ja musze o siebie zadbać. Brzdąc taki silny i zabiera mi wszystko, co najlepsze - mówiła podczas jednej z wizyt w szpitalnym łóżku.

Po krótkiej przerwie żona Barona nie mogła dłużej pozostawić sprawy bez komentarza. Pokazała się fanom w jednej z relacji. Czarno-białe nagranie i smutna mina modelki nie zwiastowały niczego dobrego. Szczegóły poniżej.

Sandra Kubicka odezwała się po przerwie. "Przechodzę przez najtrudniejszy okres w moim życiu"

Już w pierwszych sekundach relacji można zauważyć, że nie jest to typowy kontent Sandry Kubickiej. Przyszła mama z nieswoją miną przesłała obserwatorom buziaka. Czarno-biały filtr dodawał powagi sytuacji.

Widzę Wasze wszystkie wiadomości. Widzę troskę, zmartwienie i masę wsparcia. Niedługo do Was wrócę i wytłumaczę wszystko, obiecuję. Przechodzę przez najtrudniejszy okres w moim życiu. Potrzebuję jeszcze troszkę czasu, żeby się pozbierać. Żyję, dziękuję, doceniam, kocham - napisała.

Sytuacja bez dwóch zdań jest nagłym zdarzeniem. Jeszcze nie tak dawno modelka z radością dzieliła się efektami ciążowej sesji zdjęciowej. Teraz jej nastrój zmienił się o 180 stopni.

Sandra Kubicka nie zdradziła szczegółów nagłej wiadomości. Z uwagi na ostatnie zmiany w jej życiu internauci mogą snuć różne teorie. Najważniejsze jednak by modelka wróciła do pełni sił, by wyjaśnić, co się stało. Wsparcie najbliższych będzie teraz na wagę złota.

Sandra Kubicka, fot. Instagram
Sandra Kubicka odezwała się do internautów po przerwie, fot. Instagram
Sandra Kubicka i Baron, fot. Instagram
Sandra Kubicka i Baron, fot. Instagram
Sandra Kubicka i Baron, fot. Instagram
Sandra Kubicka i Baron, fot. Instagram