Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kurzajewski świętuje 1. urodziny wnuczki! Pokazał zdjęcie. Posypały się piękne życzenia
Karolina Kurek
Karolina Kurek 04.03.2024 20:03

Kurzajewski świętuje 1. urodziny wnuczki! Pokazał zdjęcie. Posypały się piękne życzenia

Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF, Instagram

Maciej Kurzajewski rok temu został dziadkiem. Prezenter pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami z okazji pierwszych urodzin wnuczki. Szczegóły. 

Maciej Kurzajewski: kariera

Maciej Kurzajewski karierę dziennikarską rozpoczął już na pierwszym roku studiów w 1993 roku. Wtedy też wygrał konkurs Telewizji Polskiej i rozpoczął tam staż pod okiem Włodzimierza Szaranowicza. W latach 2003-2007 prowadził program “Sportowy Express”. Był także gospodarzem “Sportu”. W 2004 roku rozpoczął pracę jako komentator sportowy. Maciej Kurzajewski był prowadzącym najważniejszych wydarzeń sportowych w dyscyplinie skoków narciarskich.

Przez lata współpracy z Telewizją Polską był gospodarzem wielu programów m.in. “Kawa czy herbata”, “Kocham Cię, Polsko!” czy “Pytanie na śniadanie”. W 2023 roku w wyniku zmiany władzy w TVP rozstał się z formatem śniadaniowym. 

Koniec sielanki Cichopek i Kurzajewskiego! Po jednej wiadomości wszystko legło w gruzach Cichopek i Kurzajewski wyjechali, by ogłosić dobre wieści. Już w ten weekend wielki dzień. Fani szaleją z radości

Życie prywatne Kurzajewskiego

Dziennikarz w 1996 roku ożenił się z koleżanką po fachu Pauliną Smaszcz. Para doczekała się dwóch synów, Franciszka i Juliana. Przez lata małżeństwo byli jednym z najbardziej lubianych duetów w show-biznesie. Ku zaskoczeniu wielu w 2020 roku Kurzajewski i prezenterka rozwiedli się. Dwa lata później dziennikarz oficjalnie potwierdził swój związek z ówczesną współprowadzącą z “Pytania na śniadanie” Katarzyną Cichopek. 

Wokół relacji pary powstało mnóstwo kontrowersji ze względu na okoliczności zakończenia poprzedniego małżeństwa aktorki z Marcinem Hakielem oraz na wypowiedzi byłej partnerki Macieja, Pauliny Smaszcz, która wiele razy publicznie zarzucała im m.in. kłamstwo.

Maciek Kurzajewski świętuje urodziny wnuczki

W niedzielę 3 marca Maciej Kurzajewski dodał nowy post na Instagramie. Poleciał do syna, który mieszka we Włoszech, żeby uczcić wyjątkowe święto.

Fotografie przedstawiają dziennikarza z szerokim uśmiechem na ustach, prowadzącego wózek dziecięcy i koronę na głowie dziewczynki. Wnuczka prezentera obchodziła swoje pierwsze urodziny, a dumny dziadek pochwalił się tym faktem z fanami w mediach społecznościowych. Opisem do zdjęć były emotikony świętowania. 

Najlepsze życzenia od redakcji Świata Gwiazd!

Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF