Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Lenka Klimentova urodziła. Wraz z mężem pokazała światu nowego członka rodziny
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.12.2022 21:13

Lenka Klimentova urodziła. Wraz z mężem pokazała światu nowego członka rodziny

Lenka Klimentova
instagram.com/lenkakliment

Jan Kliment i jego ukochana Lenka Klimentova zostali rodzicami. Para obwieściła te najradośniejsze wieści w mediach społecznościowych. Zdradzili też imię i płeć maleństwa. Fani zasypują ich gratulacjami.

"01.12. 2022 zostaliśmy przeszczęśliwymi rodzicami!" napisała na Instagramie Lenka. "To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć, że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo, ale daliśmy radę, bo dlatego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko!" wyznała dumna mama.

Lenka Klimentova urodziła

Przywitajcie go: Cristian Kliment – dodała, zdradzając tym samym imię i płeć dziecka.

"Kochamy cię nasz maluszku, Twoi rodzice i najlepsi przyjaciele" zadeklarowała szczęśliwa, świeżo upieczona mama. Na zamieszczonych na Instagramie fotografiach możemy zobaczyć Lenkę i Jana, uśmiechających się od ucha do ucha, aż promieniejących szczęściem.

Lenka trzyma w ramionach małego Cristiana, opatulonego dokładnie niebieskim kocykiem w kwiatowy wzorek. Para postanowiła podziękować osobom, jakie pomogły im bezpiecznie przejść przez emocjonujący czas porodu: położnej oraz całej ekipie szpitala:

Bardzo się cieszę, że się poznaliśmy i wiem, że dalej będziemy się przyjaźnić, bo jesteś cudowną osobą i będziesz dalej w naszym życiu. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim doktorom, lekarzom, pielęgniarkom i paniom położnym, i całemu zespołowi w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny na ul. Madalińskiego w Warszawie! – czytamy w poście.

Lenka Klimentova i Jan Kliment zostali rodzicami

"Trzeba takich cudownych ludzi, którzy dosłownie skaczą koło nas naprawdę doceniać, bo robią bardzo trudną pracę i dzięki nim rodzą się nasze kochane dzieciaki" dodali zadowoleni rodzice. "I teraz długa i trudna droga nauczania przed nami, ale będzie to piękny czas pełen miłości" zaznaczyli na koniec.

Pod postem zaroiło się od gratulacji od fanów oraz innych gwiazd. Oficjalne życzenia złożyli: stacja Polsat, Maciej Dowbor, Rafał Jonkisz, Basia Kurdej-Szatan, Katarzyna Zielińska, Sylwia Madeńska, Monika Miller oraz Ida Nowakowska.

Jeszcze trzy dni temu Lenka pokazała, jak wraz z Janem urządzili pokoik dla maluszka. Na małego Cristiana czeka już przytulne łóżeczko, pokój z tapetą w misie i inne zwierzątka, unoszące się na chmurkach, pluszaki oraz dwa pieski Klimentów, także członkowie rodziny.

Zobacz zdjęcia:

Lenka Klimentova
Lenka Klimentova urodziła, fot. instagram.com/lenkakliment
Lenka Klimentova
Lenka Klimentova urodziła, fot. instagram.com/lenkakliment
Lenka Klimentova
Lenka Klimentova urodziła, fot. instagram.com/lenkakliment
Lenka Klimentova
Lenka Klimentova i Jan Kliment przygotowani na narodziny synka, fot. instagram.com/lenkakliment

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Są małżeństwem 11 lat, Kamil i Marta Glik przez lata się nienawidzili. Początkowo zakochał się w jej siostrze

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].