Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Luna chciała być jeszcze piękniejsza. Jej twarz przeszła metamorfozę. Teraz każdy się za nią obejrzy
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 07.03.2024 09:14

Luna chciała być jeszcze piękniejsza. Jej twarz przeszła metamorfozę. Teraz każdy się za nią obejrzy

Luna
Luna, fot. KAPiF

Luna postanowiła nieco zaszaleć z wyglądem i na jej twarzy pojawiły się zmiany. Teraz jeszcze bardziej będzie przyciągać wzrok. Co zrobiła?

Polskie preselekcje na Eurowizję

Kilka tygodni temu wybrano w Polsce reprezentanta na Konkurs Piosenki Eurowizji, który w tym roku odbędzie się w Szwecji. Tym razem preselekcje nie były jawne. O tym kto zaśpiewa, zdecydowało jury, w skład którego wchodzili: Łukasz Pieter – dyrektor muzyczny Radia Zet, Piotr Klatt – muzyk, w przeszłości szef KFPP w Opolu oraz polskich preselekcji do Eurowizji, Michał Hanczak – dziennikarz Eski,
Kasia Moś – reprezentantka Polski podczas Eurowizji w 2017 roku, Konrad Szczęsny – prezes Stowarzyszenia Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji OGAE Polska.

Do konkursu zgłoszono ponad 200 piosenek, a więc wybór nie był łatwy. Wiadomo, że wśród nich pojawiły się utwory Justyny Steczkowskiej, a nawet Edyty Górniak, która w ostatniej chwili zdecydowała się wysłać swój nowy utwór. Od początku faworytką w wyścigu o bilet do Szwecji była Steczkowska. Jednak czarnym koniem preselekcji okazała się Luna, która wyprzedziła ją o jeden punkt.

Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Tak tabloid nazwał Lunę. Kojarzy im się tylko z jednym Kim są rodzice Luny? Ojciec to milioner. A mama?

Luna o nietypowej przypadłości

Luna wygrała preselekcje z piosenką “The Tower”, która błyskawicznie wpada w ucho. Jak to przy okazji Eurowizji utwór wzbudza mnóstwo emocji, ale tym razem i sama wokalistka jest nietuzinkową postacią. Aleksandra Wielgomas, bo tak naprawdę nazywa się Luna, jest córką znanego w Polsce przedsiębiorcy i wielką fascynatką kosmosu. 

Wyróżnia ją nie tylko talent i urokliwy głos o dziecięcym brzmieniu, ale też nietypowa uroda. 24-latka.

Scenicznymi strojami, makijażem staram się tylko podkreślać moją urodę, tworzyć własną rzeczywistość, ale też inspirować do tego samego innych. Mam białe brwi, rzęsy, jak się urodziłam byłam prawie albinoską i nie chcę tego zmieniać - wyznała w rozmowie z “Co za tydzień”.
 

Luna nie boi się też zaszaleć z kreacjami. Na ściankach zawsze wyróżniają ją niebanalne stylizacje. 

Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF

Tym razem wokalistka postanowiła dokonać zmian na swojej twarzy i nieco ją ozdobić. Jak wygląda?

Lunha ozdobiła twarz. Jak wygląda?

Luna uwielbia ozdabiać swoje ciało, co pokazała podczas jednego z ostatnich medialnych wydarzeń. Na ściance prezentowała się w odważnej stylizacji, która odsłoniła jej tatuaże.

Tym razem postanowiła zaszaleć nieco z twarzą. Wokalistka zdecydowała się na odważne kolczyki na twarzy. Pokazała się z czerwonymi błyskotkami u nasady nosa, a także na dolnej linii rzęs. Taka zmiana mocno przykuwa wzrok. Teraz już nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia. 

A jak wyglądają szanse Luny u Bukmacherów? Ostatnio wzrosły i z 27 miejsca przeskoczyła na 26 w notowaniach. 

Luna z kolczykami na twarzy, fot. Instagram
Luna z kolczykami na twarzy, fot. Instagram
Luna z kolczykami na twarzy, fot. Instagram
Luna z kolczykami na twarzy, fot. Instagram
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Tagi: LUNA