Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Była w domu Luny. „Widać pewien status”. Ujawniła, jak żyją jej rodzice milionerzy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.02.2024 21:19

Była w domu Luny. „Widać pewien status”. Ujawniła, jak żyją jej rodzice milionerzy

Luna, fot. KAPiF; instagram.com/musicofluna
Luna, fot. KAPiF; instagram.com/musicofluna

Luna budzi zainteresowanie nie tylko ze względu na swoją muzykę, lecz również życie prywatne. Internautów ciekawi zwłaszcza temat rodziców piosenkarki. O tym, jak żyją, opowiedziała w rozmowie z “Faktem” dawna nauczycielka artystki.

Luna jedzie na Eurowizję

Zgodnie z poniedziałkowym ogłoszeniem wyników preselekcji do Eurowizji 2024 przez Telewizję Polską, to młoda piosenkarka Luna będzie reprezentować nasz kraj podczas tego wyjątkowego i prestiżowego wydarzenia.

24-letnia wokalistka z piosenką “The Tower” zdołała pokonać ponad 200 innych kandydatów, wśród których znalazły się m.in. legendy polskiej sceny takie jak Krystyna Prońko, Edyta Górniak, czy Justyna Steczkowska.

O tym, jak poradzi sobie Luna, przekonamy się już na początku maja. Tymczasem dla wielu słuchaczy, piosenkarka pozostaje osobą dość nieznaną. W sieci wciąż pojawiają się nowe informacje na jej temat, również te dotyczące życia prywatnego.

Luna zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Wielu mogło się tego domyślać Tego o Lunie nie wiedzieliście! Jest pierwszą Polką, która może się tym pochwalić. Jej zdjęcia zobaczył cały świat!

Rodzice Luny budzą zainteresowanie mediów

Luna, czyli Aleksandra Katarzyna Wielgomas, ma być podobno córką Andrzeja Wielgomasa, założyciela firmy “Dawtona”, zajmującej się przetwórstwem owoców i warzyw, a także produkcją popularnego keczupu. To właśnie z tego powodu piosenkarka bywa określana w sieci “keczupową księżniczką”.

Rodzice zadbali o edukację dziecka, choć jak podkreślała sama zainteresowana w rozmowie z “Echem Dnia”, to ona podjęła decyzję o tym, by zostać zapisaną do szkoły muzycznej.

To nie rodzice posłali mnie do szkoły muzycznej. To ja sama bardzo tego chciałam i poprosiłam ich o to. Właściwie mogę powiedzieć, że wymusiłam to na moich rodzicach - tłumaczyła.

Redakcji “Faktu” udało się dotrzeć do jednej z nauczycielek Luny, która opowiedziała o tym, jakim dzieckiem była przyszła eurowizyjna piosenkarka oraz jak wygląda życie jej rodziców.

Nauczycielka Luny ujawnia, jak żyją jej rodzice

Joanna Gierblińska, która uczyła Lunę w klasie skrzypiec w Państwowej Szkole Muzycznej im. Tadeusza Bairda w Grodzisku Mazowieckim wspomina 24-latkę jako sympatyczne i pracowite dziecko.

Ola była zdolna, dobrze się uczyła, poza tym była chętna do występów, grania na koncertach, jak była taka możliwość. Miała dobre oceny, była koleżeńska. To naprawdę fajna dziewczyna - wyjaśniła.

Nauczycielka miała również okazję odwiedzać Lunę w domu, podczas prywatnych lekcji. W rozmowie z “Faktem” podzieliła się wrażeniem, jakie wywarła na niej posiadłość rodziców piosenkarki.

Dopóki nie byłam u nich w domu, to nie wiedziałam, jak oni żyją. W szkole, jak to w szkole, przychodzi dziecko, tym bardziej że Olę przyprowadzała najczęściej opiekunka. I tego się nie wie, bo dzieci przyprowadza, czy to babcia, sąsiadka, albo ciocia. Ola zawsze była ładnie, ale skromnie ubrana. Teraz można powiedzieć jak wszyscy. I dopiero jak poznałam jej mamę i jeździłam do nich do domu, to zobaczyłam, jaki mają dom tak fajnie w środku urządzony, widać pewien status, ale wcześniej to nie. To ludzie z wysoką kulturą osobistą - opowiadała Joanna Gierblińska.

Zaskoczeni?

 

385897607_18388542535058870_6005406503214360531_n.jpg
Tak mieszka Luna, fot. instagram.com/musicofluna
342080092_950115629775975_3629764465056360340_n.jpg
Luna lubi jasne wnętrza, fot.  instagram.com/musicofluna
337660072_1168051400545685_498416371717227419_n.jpg
Luna, fot. instagram.com/musicofluna
Luna
Luna, fot. KAPiF
Luna
Luna, fot. KAPiF
Luna
Luna, fot. KAPiF

Źródło: fakt.pl, “Echo Dnia”

Tagi: LUNA