Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Odkopaliśmy stare zdjęcia Luny! Pokazała na nich brata. Tak wyglądała, zanim została gwiazdą
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.02.2024 23:06

Odkopaliśmy stare zdjęcia Luny! Pokazała na nich brata. Tak wyglądała, zanim została gwiazdą

Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF

Luna już w maju wyjedzie do szwedzkiego Malmö, by reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2024. Fani mocno trzymają kciuki i zachwycają się zarówno jej muzyką, jak i nietuzinkową urodą. A jak młoda piosenkarka wyglądała w dzieciństwie? Odnaleźliśmy jej stare fotografie!

Luna jedzie na Eurowizję 2024

Decyzją jurorów podczas zorganizowanych przez Telewizję Polską preselekcji do tegorocznego konkursu Eurowizji, to 24-letnia Luna reprezentować będzie nasz kraj podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Spośród ponad dwustu nadesłanych piosenek, wśród których znalazły się m.in. utwory zaproponowane przez byłe uczestniczki widowiska, Justynę Steczkowską i Edytę Górniak, sędziowie wybrali energiczne “The Tower”.

Tak jak co roku, wybór wzbudził niemałe kontrowersje, a fani artystów, którzy mieli w tym roku mniej szczęścia, nie kryją swojego rozgoryczenia. Tymczasem sama zainteresowana jest niezwykle podekscytowana zbliżającym się wyzwaniem, które może okazać się przełomowym w jej karierze.

Luna poprosiła Michała Szpaka o rady przed Eurowizją. Po tym, co usłyszała, złapała się za głowę Cała prawda o początkach kariery Luny. Wyszło na jaw, jak trafiła do show-biznesu

Luna budzi ogromne emocje

W rozmowie ze Światem Gwiazd Luna przyznała, że wybór jej piosenki okazał się dla niej ogromnym zaskoczeniem. Wyjawiła też, że od zawsze chciała spróbować swoich sił na Eurowizji.

Muszę przyznać, że naprawdę zupełnie się tego nie spodziewałam. Eurowizja była zawsze moim marzeniem, od wielu, wielu lat, a w poprzednim roku poczyniłam kroki ku temu, żeby zgłosić się do preselekcji. Nie spodziewałam się jednak naprawdę, że to będę ja - mówiła nam piosenkarka.

Pseudonim artystyczny Aleksandry Katarzyny Wielgomas, bo tak naprawdę nazywa się Luna, jest dziś jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł w polskim internecie. Trudno się dziwić, w mainstreamie artystka wciąż pozostaje postacią dość nieznaną, a dla wielu wręcz tajemniczą. Każdy dzień ujawnia nam kolejne niespodzianki na jej temat!

Jak wyglądała Luna w dzieciństwie?

Internauci łączą Lunę z Andrzejem Wielgomasem, założycielem firmy Dawtona, odpowiedzialnej m.in. za produkcję popularnego keczupu. Według doniesień komentatorów, przedsiębiorca jest ojcem artystki.

Uwagę przyciąga również nietuzinkowy wygląd piosenkarki, która wyjawiła w rozmowie z “Co za tydzień”, że wynika ona z pewnej rzadkiej przypadłości.

Mam białe brwi, rzęsy, jak się urodziłam byłam prawie albinoską i nie chcę tego zmieniać - tłumaczyła.

Tymczasem w mediach społecznościowych Luny pojawiło się kilka zdjęć z dzieciństwa gwiazdy. Zobaczyć możemy ją na nich m.in. w towarzystwie mamy i brata. Fotografie udostępnione przez artystkę wywołały istną euforię wśród internautów. Wielu z nich podkreśla, że 24-latka była wyjątkowo słodkim dzieckiem. Zobaczcie sami!

Luna
Luna, fot. instagram.com/musicofluna
Luna
Luna, fot. instagram.com/musicofluna
Luna
Luna z mamą, fot. instagram.com/musicofluna
Luna
Luna, fot. instagram.com/musicofluna
Luna
Luna z bratem, fot. instagram.com/musicofluna
Luna
Luna, fot. instagram.com/musicofluna

Źródło: swiatgwiazd.pl, “Co za tydzień”

Tagi: LUNA