Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Luna urodziła się z nietypową przypadłością. To tłumaczy nietuzinkowy wygląd. "Staram się podkreślać moją urodę"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 22.02.2024 11:03

Luna urodziła się z nietypową przypadłością. To tłumaczy nietuzinkowy wygląd. "Staram się podkreślać moją urodę"

Luna
Luna, fot. KAPiF

Luna to wokalistka, która została wybrana spośród ponad 200 kandydatów, aby reprezentować nasz kraj na Eurowizji 2024. Uwagę przyciąga nie tylko głos piosenkarki, ale jej wizerunek. Okazuje się, że Luna przyszła na świat z nietypową przypadłością. Szczegóły.

68. Konkurs Eurowizji. Kto będzie reprezentował Polskę?

By, reprezentować Polskę na Konkursie Eurowizji zgłosiło się ponad 200 osób. Wśród nich m.in. Justyna Steczkowska, Maciej Musiałowski, Luna, Natasza Urbańska, Kayah czy jak się okazało po ogłoszeniu wyników, Edyta Górniak.

Ostatecznie najwięcej punktów od komisji w składzie: Łukasz Pieter, Michał Hańczuk, Kasia Moś, Piotr Klatt, i Konrad Szczęsny otrzymała Luna i jej utwór “The Tower”. Tuż za nią uplasowała się Justyna Steczkowska, grupa, w skład której wchodziła m.in. Kayah, Marcin Maciejczak i Natasza Urbańska. 

TYLKO U NAS: Nie ma Eurowizji bez Dody! Luna właśnie pochwaliła się, co razem szykują do Malmö Jest pierwszy skandal! Odkopali zdjęcie Luny, które nie przejdzie bez echa

Luna prywatnie

Luna jak się okazuje, pochodzi z zamożnej rodziny. Także na brak środków młoda piosenkarka nigdy nie mogła narzekać. Wielu zastanawia się, jak brzmi prawdziwe imię wokalistki. Otóż Luna tak naprawdę nazywa się Aleksandra Katarzyna Wielgomas. A tak odnosi się do tej kwestii.

Nie ma mojego imienia, bo nawet wiele osób myśli, że mam na imię Luna i w zasadzie się nie myli. Ponieważ niedługo będę miała na imię Luna, bo zmieniam właśnie swoje imię, bo tak po prostu ta postać, ten pseudonim artystyczny tak jest ze mną zżyty i tak jest mi bliski, że już będę tylko Luną - powiedziała w rozmowie ze “Światem gwiazd”.

Aktualnie Luna nie ma partnera, Wokalistka podkreśla, iż skupia się na miłości do samej siebie i nie wątpi, iż pozna właściwą osobę.

Luna i jej nietypowa przypadłość

Odkąd ogłoszono, że Luna zaśpiewa na 68. Konkursie Eurowizji, internauci szczegółowo przyglądają się wokalistce. Uwagę zwróciła jej oryginalna uroda. 

Scenicznymi strojami, makijażem staram się tylko podkreślać moją urodę, tworzyć własną rzeczywistość, ale też inspirować do tego samego innych. Mam białe brwi, rzęsy, jak się urodziłam byłam prawie albinoską i nie chcę tego zmieniać - wyznała w rozmowie z “Co za tydzień”.

Albinizm, czy inaczej Bielactwo jest skutkiem braku melaniny tj. pigmentu, który w organizmie człowieka odpowiada za barwę poszczególnych elementów ciała. Im więcej tego pigmentu, tym dana osoba posiada ciemniejszy odcień skóry czy oczu. Objawami tej przypadłości są odbarwione plamy na skórze, odbarwienie włosów oraz tęczówki.

Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Tagi: LUNA