Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > TYLKO U NAS: Nie ma Eurowizji bez Dody! Luna właśnie pochwaliła się, co razem szykują do Malmö
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 21.02.2024 11:23

TYLKO U NAS: Nie ma Eurowizji bez Dody! Luna właśnie pochwaliła się, co razem szykują do Malmö

Doda Luna Eurowizja 2024
Doda i Luna, fot. KAPIF

Doda i Luna łączą siły! Tylko nam reprezentantka Polski zdradziła, co razem szykują do Szwecji, gdzie odbędzie się Eurowizja 2024. Piękny gest wsparcia. 

Luna wygrała preselekcje na Eurowizję 2024

To Luna będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2024. Piosenkarka o bardzo charyzmatycznej urodzie wygrała zamknięte preselekcje, pokonując m.in. Justynę Steczkowską, Kayah i Krystynę Prońko. 25-letnia wokalistka w Szwecji zaśpiewa piosenkę “The Tower”.

Według najnowszych doniesień WP Luna miała wygrać w wyniku reasumpcji głosowania. W pierwszej wersji do Szwecji TVP miała zgłosić piosenkę z filmu “Chłopi”, ale przez problemy prawno-organizacyjne zdecydowano się dać szansę komuś innemu, czyli właśnie Lunie.

Osoba, która zna kulisy głosowania jury, poinformowała nas anonimowo, że w pierwotnym głosowaniu wygrała… piosenka „Jesień – Tańcuj”. (…) Wtedy jury zostało poinformowane, że pojawiły się problemy prawno-organizacyjne – opowiada osoba, która zdecydowała się zdradzić kulisy całej sprawy. – Okazało się, że wokół tej piosenki jest zamieszanie, związane bodaj z wytwórnią. Nikt nie podawał żadnych szczegółów, ale efekt miał być taki, że ta kompozycja nie mogła zostać koniec końców zgłoszona do konkursu. Zarządzono więc… reasumpcję głosowania – czytamy na wp.pl.

Kim są rodzice Luny? Ojciec to milioner. A mama? To po niej odziedziczyła urodę! Jest pierwszy skandal! Odkopali zdjęcie Luny, które nie przejdzie bez echa

Luna o reakcji Dody na jej wygraną w preselekcjach

Dzięki zamieszaniu wokół utworu z “Chłopów” Luna wygrała preselekcje i już 9 maja zaśpiewa w Malmö swój konkursowy hit. Piosenka bardzo dobrze radzi sobie w rankingach oglądalności. Wystarczyła doba, by teledysk na stronie Eurowizji obejrzano ponad 1 milion razy. To imponujący wynik.

Z sukcesu Luny cieszą się także gwiazdy. Jedną z pierwszych, które zareagowały na jej zwycięstwo była Doda. Piosenkarka jest ogromną fanką Eurowizji, a nawet raz – w 2015 roku – wyraziła gotowość reprezentowania Polski. Ostatecznie, zamiast jej propozycji pt. “Not over you”, TVP do Wiednia wysłała Monikę Kuszyńską z “In the name of love”.

Luna nie kryła zaskoczenia, gdy zobaczyła na Instagramie powiadomienie o gratulacjach od Dody, zwłaszcza że jak dotąd nie było im dane poznać się osobiście:

Bardzo się ucieszyłam. To była jedna z pierwszych gratulacji, jak tylko wyszłam z “Pytania na śniadanie”, a z Dodą nie znam się osobiście, bo nie miałam okazji jej poznać, więc tym bardziej było mi bardzo miło – powiedziała Światu Gwiazd.

Co Doda dała Lunie na Eurowizję 2024?

Okazuje się, że Doda chcąc nie chcąc będzie miała swój mały wkład w eurowizyjny występ Luny. Wokalistka zapewniła nas, że w Malmö będzie pachnieć bezczelnie seksowną nonszalancją, czyli perfumami Rabczewskiej, których nazwa i kształt flakonu są dokładnie takie same jak jej pseudonim. 

Powiedziała też, że wyśle mi swoje perfumy, które się nazywają Luna i są w kształcie półksiężyca. Do Malmö na pewno zabiorę te perfumy. No jaki inny zapach można zabrać? – przyznała Światu Gwiazd wyraźnie wzruszona.

Z opisu na stronie produktu w sklepie online dowiadujemy się, że zapach ten, to manifest indywidualności, ekscentryczności i bycia sobą niezależnie od otoczenia! To brzmi jak przepis na zwycięstwo.

Postawa pokazuje, że Doda jak mało kto potrafi cieszyć się z sukcesu koleżanek z branży. Już dawno zapewniała, że kibicuje młodszym artystom, a teraz dała temu namacalny dowód. 

Luna
LUNA, fot. KAPIF
Doda z perfumami Luna, fot. IG
Doda z perfumami Luna, fot. IG