Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Luna o partnerze i dzieciach. Z kim jest związana reprezentantka Polski na Eurowizję?
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.02.2024 20:44

Luna o partnerze i dzieciach. Z kim jest związana reprezentantka Polski na Eurowizję?

Luna
Luna, fot. KAPiF

Odkąd ogłoszono, że na 68. Konkursie Eurowizji w Malmö będzie Luna, w mediach nie mówi się o niczym innym. A jak wygląda życie prywatne wokalistki? Kim jest jej partner? Sprawdzamy!

Reprezentant Poslki w Konkursie Eurowizji

Luna, jak ogłoszono podczas poniedziałkowej emisji programu “Pytanie na śniadanie” będzie reprezentantką naszego kraju podczas tegorocznego Konkursu Eurowizji. Młoda wokalistka według komisji okazała się być najlepsza spośród ponad 200 kandydatów!

W mediach najwięcej mówiło się o Justynie Steczkowskiej, która w grudniu ubiegłego roku zadeklarowała chęć reprezentowania Polski w Malmö. Utwór, który chciała wykonać to “WITCH-ER Tarohoro”, który widzowie mogli usłyszeć premierowo podczas sylwestrowej nocy.

Inną konkurencją dla “The Tower" Luny była piosenka ”Jesień-Tańcuj" z filmu “Chłopi” . Ostatecznie to młoda piosenkarka zdobyła najwięcej punktów i wystąpi w Szwecji na Eurowizji 2024.

Kim są rodzice Luny? Ojciec to milioner. A mama? To po niej odziedziczyła urodę! Eurowizja 2024. Justyna Steczkowska już zarabia na przegranej z Luną! Ona musiała zaplanować to już dużo wcześniej

Jak brzmi prawdziwe imię Luny?

Nasza redaktorka przeprowadziła wywiad z Luną, w którym ujawniła ona, kiedy dowiedziała się o tym, iż będzie reprezentantką Polski.

Ja się dowiedziałam dosłownie dwa dni wcześniej. Więc też nie było to tak dawno i cały czas w to nie dowierzałam. Był to taki moment, że zaparło mi dech prostu w piersi. Ja nie wiedziałam, co się dzieje. Byłam absolutnie zaskoczona i poruszona no i z racji, że tylko ja to wiedziałam, to ja sama w to trochę nie wierzyłam. Jeszcze dzisiaj, no tak naprawdę dopiero kiedy wyszłam z tego “Pytania na śniadanie” i zobaczyłam jakieś artykuły, to wtedy zobaczyłam, to ja, jedziemy! - powiedziała Luna.

Dziennikarka Monika Maszkiewicz, zapytała także, jak piosenkarka ma naprawdę na imię. 

Nie ma mojego imienia, bo nawet wiele osób myśli, że mam na imię Luna i w zasadzie się nie myli. Ponieważ niedługo będę miała na imię Luna, bo zmieniam właśnie swoje imię, bo tak po prostu ta postać, ten pseudonim artystyczny tak jest ze mną zżyty i tak jest mi bliski, że już będę tylko Luną - wyznała.

Prawdziwe pełne imię Luny, jak się dowiedzieliśmy brzmi Aleksandra Katarzyna Wielgomas.

Luna o partnerze i dzieciach

Niedawno pisaliśmy, kim są rodzice Luny. Teraz dowiedzieliśmy się, jak wygląda życie osobiste piosenkarki., z kim się spotyka, czy myśli o dzieciach?

Okazuje się, że Luna na ten moment jest w pełni skupiona na miłości do samej siebie. Uważa, że dopiero wtedy, kiedy człowiek pokocha samego siebie w pełni, może otworzyć serce na innych ludzi. Wokalistka do tej pory nie spotkała kogoś, kto poruszyłby jej serce. Jednak jest pełna nadziei, co do przyszłości i wierzy, że pozna bratnią duszę. 

Wokalistka zabrała również głos na temat swojego wizerunku.

Nie przebieram się, nie zakładam maski. Scenicznymi strojami, makijażem staram się tylko podkreślać moją urodę, tworzyć własną rzeczywistość, ale też inspirować do tego samego innych. Mam białe brwi, rzęsy, jak się urodziłam byłam prawie albinoską i nie chcę tego zmieniać" - powiedziała w wywiadzie z Norbertem Żyłą z serwisu “Co za tydzień”.

Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Tagi: LUNA