Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ludzie z ukrycia nagrali Edytę Górniak na lotnisku w Dubaju. "Potem nas zaczepiła". Tak naprawdę traktuje fanów
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.02.2024 11:28

Ludzie z ukrycia nagrali Edytę Górniak na lotnisku w Dubaju. "Potem nas zaczepiła". Tak naprawdę traktuje fanów

Edyta Górniak
Edyta Górniak została przyłapana na lotnisku, fot. KAPiF/TikTok

Edyta Górniak w ostatnim czasie bardzo dużo podróżuje z powodu zmian w jej osobistym życiu. Oznacza to, że fani mają okazje spotkać ją nawet na lotnisku. Para udostępniła w internecie nagranie, na którym widać damę polskiej sceny muzycznej. Gwiazda nieoczekiwanie do nich podeszła. Co skłoniło ją do takiej reakcji?

Podróże Edyty Górniak

Choć po nowym roku gwiazda zapowiedziała przerwę od muzycznych wystąpień, nie ma czasu na długie leniuchowanie. Teraz skupia się na życiu prywatnym, które wymaga od niej licznych podróży. Niedawno musiała wylecieć do Monako, by porozmawiać o przyszłości syna, Allana Krupy.

Wakacje okazały się jednak krótkim przystankiem, ponieważ niedawno Edyta Górniak została przyłapana na kolejnym lotnisku. Tym razem widziano ją w Dubaju. Niczego nieświadoma piosenkarka stała się mistrzynią drugiego planu w uroczym nagraniu współpasażerów.

Jak się na nim zachowywała? Po wszystkim nie darowała sobie i musiała podejść do pary. Duet opisał interakcję w mediach społecznościowych.

Edyta Górniak złamała zasady, a TVP przymknęła na to oko! Gwiazda ujawnia korespondencję ws. Eurowizji Wieści o zaręczynach syna Edyty Górniak. Mama Allana od razu pokazała, co o tym myśli

Ludzie przyłapali Edytę Górniak na lotnisku. Jak wyglądała?

Piosenkarka przyzwyczaiła nas do swojego pełnego szyku i elegancki wizerunku. Podczas wystąpień widzimy ją w perfekcyjnym makijażu oraz nietuzinkowych stylizacjach. Nawet podczas relacji w mediach społecznościowych stara się zachować gwiazdorski look. Tym razem została jednak wzięta z zaskoczenia.

Na nagraniu widzimy, jak para podróżników okazuje sobie czułości na lotnisku. W pewnym momencie w tle pojawia się Edyta Górniak z niewielką walizką. W luźnej stylizacji i bez makijażu mogłaby przemknąć niezauważona. Na nagraniu widać jednak jak gwiazda z uśmiechem spogląda na zakochaną parę podczas mijania ich.

Duet zdradził nawet kulisy spotkania na lotnisku. Po nagraniu krótkiego wideo piosenkarka podeszła do nich, by przekazać ważną wiadomość. O co chodziło?

Edyta Górniak zwróciła się do nagrywających ją osób

Z opisu filmiku można by wywnioskować, że para nie miała pojęcia, że podczas kręcenia w tle pojawiła się wielka gwiazda. Nagranie zatytułowano: "Gdy robisz sobie randomowy filmik w Dubaju, a w kadr wchodzi Ci Edyta Górniak". 

Część internautów nie uwierzyła w taką zbieżność losu i zarzuciła tiktokerce wyciągnięcie telefonu, by uwiecznić moment z gwiazdą. Ta jednak opisała całą sytuację od kulis. Okazuje się, że nawet Edyta Górniak nie była gotowa na takie nagranie. Sama chciała uprzedzić parę o swojej obecności.

Potem nas zaczepiła i powiedziała, że chyba będzie na naszym filmiku - tłumaczyła internautka.

Para z pewnością doczekała się już ulubionej pamiątki z wakacji. Prawda, że gwiazda zareagowała w uroczy sposób na swoich fanów? Zobaczcie wideo.

Edyta Górniak
Edyta Górniak została przyłapana na lotnisku, fot. KAPiF
Edyta Górniak
Edyta Górniak została przyłapana na lotnisku, fot. KAPiF
Edyta Górniak
Edyta Górniak została przyłapana na lotnisku, fot. KAPiF
Edyta Górniak
Edyta Górniak została przyłapana na lotnisku, fot. KAPiF