Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Luna zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Wielu mogło się tego domyślać
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.02.2024 17:07

Luna zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Wielu mogło się tego domyślać

Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF

Luna już wkrótce reprezentować będzie Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2024. Odkąd piosenkarka wygrała preselekcje, zainteresowanie nią znacznie wzrosło, a każdego dnia w mediach pojawiają się nowe, niejednokrotnie zaskakujące informacje na jej temat. Teraz artystka zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie.

Luna jedzie na Eurowizję do Malmo

W ubiegły poniedziałek zapadła decyzja dotycząca wyboru przedstawiciela Polski, który będzie reprezentował nasz kraj podczas tegorocznego konkursu Eurowizji, który odbędzie się na początku maja w Malmö.

Do preselekcji zgłoszonych zostało ponad 200 piosenek, w tym kompozycje byłych uczestniczek widowiska - Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Ostatecznie, to jednak nie one wybiorą się do Szwecji, by zawalczyć o wielką wygraną.

Głosami jurorów wytypowana została Luna, 24-letnia piosenkarka, która dwa lata temu wypuściła swój debiutancki album “Nocne Zmory”. Europejskiej widowni gwiazda zaprezentuje żywiołowy utwór “The Tower”, będący punktem zwrotnym w jej dotychczasowej drodze artystycznej.

Tego o Lunie nie wiedzieliście! Jest pierwszą Polką, która może się tym pochwalić. Jej zdjęcia zobaczył cały świat! Elon Musk dostał paczkę od Luny! Jej zawartość musiała go wprowadzić w osłupienie

Tajemnice Luny

Przed startem w preselekcjach do Eurowizji, Luna nie zaliczała się do grona artystów, których określić moglibyśmy mianem ściśle mainstreamowych. Jej muzyka była ceniona, jednak trafiała do ograniczonego grona odbiorców.

Teraz to już jednak przeszłość, a publiczność nie tylko pozostaje spragniona muzyki piosenkarki, ale również informacji na temat jej życia prywatnego. Stąd w sieci pojawia się coraz więcej spekulacji i plotek.

Luna łączona jest z Andrzejem Wielgomasem - założycielem popularnej firmy “Dawtona” zajmującej się przetwórstwem owoców i warzyw oraz produkcją znanego keczupu. Mężczyzna ma być podobno jej ojcem.

To jednak nie wszystko. W rozmowie z “Co za tydzień" artystka zabrała głos w sprawie swojej nietuzinkowej urody. Okazuje się, że jest ona efektem pewnej przypadłości.

Mam białe brwi, rzęsy, jak się urodziłam byłam prawie albinoską i nie chcę tego zmieniać - opowiadała piosenkarka.

Teraz Luna zdecydowała się na kolejne osobiste wyznanie.

Luna zdobyła się na osobiste wyznanie

Luna przebywa obecnie w Londynie, gdzie zajmuje się nagrywaniem nowych utworów i wprowadzaniem poprawek do utworu “The Tower”, który zaprezentuje eurowizyjnej publiczności. Na swoim Instagramie opublikowała nagranie z jednej z prób, który opatrzyła wymownym podpisem.

Tworzenie nowej muzyki jest niezwykle uzdrawiające - napisała.

O terapeutycznej funkcji pracy nad tekstami utworów wokalistka opowiadała już wcześniej, w rozmowie z TVP. Gwiazda wyjawiła, że jest niezwykle płodną artystką.

U mnie z pisaniem jest tak, że tych tekstów powstaje faktycznie bardzo dużo. Nie ukrywam, że jest to rodzaj dziennika, autoterapii. Uwielbiam operować językiem, więc tych tekstów w szufladzie jest bardzo, bardzo dużo. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że nie wszystkie zamienią się w piosenki... - opowiadała Luna.

Cieszycie się, że tajemnicza Luna coraz bardziej otwiera się przed dziennikarzami i fanami?

Luna
fot. instagram.com/musicofluna
Luna
fot. instagram.com/musicofluna
Luna
fot. instagram.com/musicofluna
Luna
fot. instagram.com/musicofluna
Luna
Luna, fot. KAPiF
Luna
Luna, fot. KAPiF

Źródło: swiatgwiazd.pl, tvp.pl

Tagi: LUNA