Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Elon Musk dostał paczkę od Luny! Jej zawartość musiała go wprowadzić w osłupienie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.02.2024 10:25

Elon Musk dostał paczkę od Luny! Jej zawartość musiała go wprowadzić w osłupienie

Luna, Elon Musk
Luna wysłała prezent do Elona Muska, fot. KAPiF/East News

Po ogłoszeniu zwyciężczyni polskich preselekcji do Eurowizji Luna zyskała zawrotną popularność. O piosenkarce rozpisują się media, a ona sama kieruje się w stronę największych gwiazd. Niedawno wysłała paczkę jednemu z najbogatszych ludzi na świecie. Co ma mu do zaoferowania?

Luna reprezentantką Polski na Eurowizji 2024

Wybór polskiego kandydata na tegoroczną Eurowizję długo pozostawał tajemnicą, jednak ostatecznie to Telewizja Polska zdecydowała, kto pojedzie do Szwecji. Różnicą jednego głosu zwyciężyła Luna z utworem "The Tower". 7 maja zobaczymy ją podczas pierwszego półfinału międzynarodowego konkursu, a już teraz o artystce rozpisują się wszystkie media.

Jej piosenka zyskuje na popularności, choć internauci i bukmacherzy są podzieleni, co do naszych szans w finale Eurowizji 2024. Luna świetnie wykorzystuje zainteresowanie jej osobą i coraz częściej szokuje w mediach społecznościowych.

Tym razem pokazała prezenty, które przyszykowała światowym gwiazdom. Na jej liście znalazł się m.in.: Elon Musk. Co mają ze sobą wspólnego?

Tak tabloid nazwał Lunę. Kojarzy im się tylko z jednym Luna urodziła się z nietypową przypadłością. To tłumaczy nietuzinkowy wygląd. "Staram się podkreślać moją urodę"

Kontrowersje z wyborem Luny

Wokół wyboru artystki na międzynarodowy konkurs nie obyło się bez kontrowersji. Preselekcje do Eurowizji często odbywają się w cieniu skandalu. Przykładem jest tutaj m.in.: zeszłoroczny wybór Blanki pomimo największego wsparcia Janna przez widzów TVP. W tym roku stacja sama podjęła decyzję o reprezentantce jednak i to nie poprawiło sytuacji.

Internauci doszukują się nieścisłości w regulaminie konkursu i okazują swoje niezadowolenie przegraną Justyny Steczkowskiej. Utwór doświadczonej piosenkarki od nowego roku szalał w mediach społecznościowych.

Luna jednak nie poddaje się krytyce i zbiera coraz to nowych sojuszników ze świata show-biznesu. Niedawno zdradziła, co wyznał jej Michał Szpak o kulisach Eurowizji. Sam występował z flagą Polski w 2016 roku.

Po stronie tegorocznej reprezentantki stanęła także Doda. Gwiazda pogratulowała wokalistce, wykorzystując jednocześnie jej sceniczną nazwę do dodatkowej promocji własnych perfum. Flakonik w kształcie księżyca ma lecieć z artystką do Szwecji. Na tym jednak nie koniec. Luna chce zgarnąć na swoją stronę także zagraniczne gwiazdy. Jak tego dokona?

Luna wysłała prezent do Elona Muska. Co mu podarowała?

Luna zyskuje zawrotną popularność w mediach społecznościowych, gdzie już pokazuje przygotowania do majowego występu. Jej celem jest obecnie rozsławienie eurowizyjnego utworu na cały świat. Wzięła więc na celownik gwiazdy, które obdarowała niezwykłym prezentem.

W mediach społecznościowych pokazała paczkę z jej albumem zaadresowaną do m.in.: Elona Muska. Duet łączy ogromne zainteresowanie kosmosem, a przebój artystki o pseudonimie "księżyc" może zaciekawić miliardera.

Na liście obandowanych przez wokalistkę znalazła się także norweska piosenkarka Aurora, która wizerunkiem oraz stylem muzycznym przypomina naszą reprezentantkę oraz Duncan Laurence, czyli holenderski zwycięzca Eurowizji 2019. Wygląda na to, że Luna już wtedy mocno interesowała się konkursem. Teraz nadszedł jej czas, by zostać jego częścią.

Elon Musk
Luna wysłała prezent do Elona Muska, fot. East News
Luna
Luna wysłała prezent do Elona Muska, fot. KAPiF
Luna
Luna wysłała prezent do Elona Muska, fot. KAPiF
Luna
Luna wysłała prezent do Elona Muska, fot. KAPiF
Luna
Luna wysłała prezent do Elona Muska, fot. KAPiF