Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Luna odsłoniła dekolt na ściance i wszyscy zobaczyli TO. Nikt nie miał pojęcia, co skrywa. Wszyscy patrzyli na jedno
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 02.03.2024 10:50

Luna odsłoniła dekolt na ściance i wszyscy zobaczyli TO. Nikt nie miał pojęcia, co skrywa. Wszyscy patrzyli na jedno

Luna
Luna, fot. KAPiF

Luna została wybrana na reprezentantkę Polski w nadchodzącym konkursie Eurowizji. Media z tego względu zaczynają bardzo interesować się młodą piosenkarką. Luna pokazała się ostatnio na premierze filmu. Dużo odsłoniła i mało kto wiedział, że pod jej bluzką znajduje się TO!

Luna reprezentantką Polski na Eurowizji

Do udziału w Konkursie Eurowizji zgłosiło się ponad 200 osób, w tym znane postaci takie jak Justyna Steczkowska, Maciej Musiałowski, Luna, Natasza Urbańska, Kayah oraz, jak się okazało po ogłoszeniu wyników, Edyta Górniak. Ostatecznie najwięcej punktów od komisji w składzie: Łukasz Pieter, Michał Hańczuk, Kasia Moś, Piotr Klatt i Konrad Szczęsny otrzymała Luna za swoją piosenkę "The Tower". Tuż za nią uplasowała się Justyna Steczkowska.

Luna budzi ogromne zainteresowanie również przez swój oryginalny wygląd. Gdy odsłoniła nieco ciała na ściance, pokazała, coś o czym nikt nie miał pojęcia. 

Eurowizja 2024. Luna z nową pozycją u bukmacherów. Tydzień temu miała 20. miejsce, a teraz? Była w domu Luny. "Widać pewien status'. Ujawniła, jak żyją jej rodzice milionerzy

Nietypowy wygląd Luny

Od momentu ogłoszenia, że Luna wystąpi na 68. Konkursie Eurowizji, internauci bardzo uważnie obserwują tę wokalistkę. Jej niezwykłe piękno przyciągnęło ich uwagę.

Scenicznymi strojami, makijażem staram się tylko podkreślać moją urodę, tworzyć własną rzeczywistość, ale też inspirować do tego samego innych. Mam białe brwi, rzęsy, jak się urodziłam byłam prawie albinoską i nie chcę tego zmieniać - wyznała w rozmowie z “Co za tydzień”.

Albinizm, inaczej znany jako bielactwo, to efekt niedoboru melaniny, czyli pigmentu odpowiedzialnego za barwę skóry, włosów i oczu u ludzi. Im mniejsza ilość tego pigmentu, tym jaśniejszy odcień skóry, włosów i oczu. Objawami tej choroby są plamy odbarwione na skórze, blaknięcie włosów oraz tęczówki.

Artystka wystąpiła ostatnio na ściance na premierze filmu. Wszyscy byli w szoku, gdy spojrzeli na jej odsłonięte ciało. Sporo ukrywała.

Luna pokazała tatuaż na ściance!

Luna ostatnio pojawiła się na premierze Euphorii. Zjawiło się tam również wiele innych polskich gwiazd takich jak: Izabela Trojanowska, Maria Sadowska czy Monika Richardson. Wielkie poruszenie wzbudziła jednak młodziutka polska reprezentantka tegorocznej Eurowizji. 

Gwiazda postawiła na czarne body, długie srebrne kozaki i czarne futerko. Wszystkiemu dodały charakter niebieskie kreski na oczach. Uwagę zgromadzonych przykuło jednak wycięcie w body Luny, a bardziej to, co odsłaniało. 

W miejscu tym było widać efektowny tatuaż między piersiami wokalistki. Kolejny znajduje się z boku na linii żeber. Wiedzieliście, że wokalistka tak odważnie ozdabia swoje ciało? Tatuaże w takich miejscach są szczególnie bolesne ze względu na wyjątkowo cienką skórę. To wymagało odwagi. Poniżej zdjęcia. 

Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Tatuaż Luny, fot. KAPiF
Tatuaż Luny, fot. KAPiF
Tatuaże Luny, fot. KAPiF
Tatuaż Luny, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF

Luna, fot.KAPiF

Tagi: LUNA