Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Luna prawie nigdy nie tankuje do pełna. Powód może wydawać się dziwny
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 11.04.2024 09:22

Luna prawie nigdy nie tankuje do pełna. Powód może wydawać się dziwny

Dlaczego Luna nie tankuje do pełna?
fot. KAPiF

Reprezentantka Polski w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się intrygującymi ciekawostkami na swój temat. Jedna z nich szczególnie zadziwia. Zrozumieją to tylko nieliczni.

Luna w centrum zainteresowania

Luna czekała na to od lat. Występuje na zagranicznych scenach, udziela niezliczonej ilości wywiadów dla mediów z całej Europy, a do tego jej piosenka grana jest w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych. To wszystko oczywiście jest możliwe dzięki temu, że w lutym Aleksandra Wielgomas, bo tak naprawdę nazywa się artystka, dość niespodziewanie wygrała polskie preselekcje do Eurowizji 2024 w szwedzkim Malmo. 

Zwycięstwo Luny w krajowych eliminacjach było sporym zaskoczeniem dla opinii publicznej. Nie jest tajemnicą, że faworytką fanów konkursu w tym roku była Justyna Steczkowska z mistycznym utworem “WITCH-ER Tarohoro”. Przypomnijmy, że gwiazda polskiej estrady przegrała z Luną zaledwie jednym punktem. 

Eurowizja 2024. Prezentacja państw, a Luna w centrum uwagi. Jedyna wyłamała się z tłumu wyborem flagi Ania Lewandowska miała być gwiazdą imprezy, ale przyćmiła ją Luna. Wszyscy patrzyli tylko na jej odważne wdzianko

Eurowizja 2024. Jakie szansa ma Luna?

W kategoriach dużej niespodzianki traktowany byłby także ewentualny sukces Polski na tegorocznej Eurowizji. Przynajmniej dla bukmacherów, którzy dają wykonawczyni utworu “The Tower” znikome szanse (poniżej 1%) na sięgnięcie po upragnione Grand Prix 68. Konkursu Piosenki Eurowizji.

Na ten moment reprezentantka TVP plasuje się w bukmacherskich rankingach dopiero pod koniec trzeciej dziesiątki. Dodajmy, że faworytami Eurowizji 2024 pozostają Szwajcaria, Chorwacja, Włochy, Ukraina i Holandia.

Dlaczego Luna nie tankuje do pełna?

Jak już wspomnieliśmy, przed nadchodzącym wielkimi krokami występem w półfinale Eurowizji, Luna udziela dziesiątek wywiadów. W ostatniej, dość nietypowej, rozmowie z Elle.pl piosenkarka wyjawiła sporo nieznanych faktów na swój temat przez pryzmat opowieści o zmysłach. Bardzo intrygująca okazuje się jej relacja z węchem.

Gdy piszę piosenkę, wyobrażam sobie, jak pachnie, jaki ma kolor. Dopiero potem ją słyszę, a na końcu przychodzą słowa. Marzę, by moje koncerty pachniały jak leśna świątynia, kadzidłami i ziołami. Za mną unosi się zapach „katedry”, bo używam ciężkich perfum. Być może początkowo budzą konsternację, ale mroczne zapachy najlepiej do mnie pasują - mówi Luna.

Dowiedzieliśmy się też, że Luna prawie nigdy nie tankuje do pełna. A to dlatego, że miłośniczką nietypowych zapachów, w tym także woni… benzyny.

Poza tym uwielbiam woń benzyny. Dlatego rzadko tankuję do pełna. Większą przyjemność sprawia mi regularne bywanie na stacji - wyjaśniła.

Charakterystycznych zapachów, które uwielbia Luna, jest jednak więcej.

Podobnie działają na mnie remont czy świeża farba albo stare książki w antykwariatach. I tytoń – w perfumach jest doskonały - czytamy.

Zaskoczeni?

 

KAPIF_1000pix_K1169704F.jpg
Luna, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1165437F.jpg
Luna, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1156098F (1).jpg
Luna, fot. KAPiF