Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Luna traci głos! Eurowizja 2024 zaraz, a tu taki dramat. Niepokojące nagranie w sieci
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.04.2024 18:11

Luna traci głos! Eurowizja 2024 zaraz, a tu taki dramat. Niepokojące nagranie w sieci

Luna
Luna ma problemy z głosem?, fot. TikTok; KAPiF

Luna występuje teraz na koncertach w całej Europie. Po ostatnim wydarzeniu w Londynie w sieci pojawiły się niepokojące nagrania. Czy polska kandydatka do Eurowizji 2024 traci głos?

Kiedy Luna wystąpi na Eurowizji 2024?

Luna i jej piosenka „Tower” zwyciężyły w polskich wewnętrznych preselekcjach do Eurowizji 2024. Młoda piosenkarka pokonała nawet tak znane nazwiska jak Justyna Steczkowska i Edyta Górniak. 68. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się 7, 9 i 11 maja 2024 roku w Malmö. Nasza reprezentantka zaśpiewa już pierwszego dnia półfinałów, czyli 7 maja. Wystąpi jako szósta.

W ostatnich tygodniach tegoroczni kandydaci do Eurowizji występowali w kolejnych stolicach Europy. Mieli przy tym okazję wypromować się i zaprezentować światu swoje eurowizyjne hity. Luna wystąpiła już w Szwecji, a później czekały na nią kolejne miasta, w tym Madryt, Barcelona, Londyn, Amsterdam i Oslo. W jednym z nich właśnie pojawiły się poważne problemy. Sama przyznała, że z jej głosem dzieje się coś niedobrego, a niepokojące szczegóły poniżej.

Eurowizja 2024. Prezentacja państw, a Luna w centrum uwagi. Jedyna wyłamała się z tłumu wyborem flagi Tylko u nas: Zapytaliśmy Edytę Górniak o piosenkę Luny na Eurowizję. Ocena? "Ja bardzo przepraszam, ale…"

Koncerty Luny w Europie

Luna świetnie wypadła w Szwecji, zebrała też świetnie opinie po koncercie w Hiszpanii. W tej ostatniej miały miejsce zachwycające sceny. Przed wydarzeniem eurowizyjni kandydaci zostali przedstawieni publiczności i pokazywali się z flagami państw, które reprezentują. Polska piosenkarka pokazała się jednak z dwiema flagami.

Wielgomas wyszła na scenę z polską flagą, ale poza nią miała w ręku jeszcze tęczową. Wzruszający gest poparcia dla społeczności LGBTQ+ z pewnością zostanie doceniony na arenie międzynarodowej. Wszystkie te pokazy wymagają od młodej wokalistki wielkiego zaangażowania i wysiłku. Teraz, tuż po koncercie w Londynie, okazało się, że ze zdrowiem Luny dzieje się coś niedobrego. Nagranie i szczegóły poniżej.

Luna straciła głos tuż przed Eurowizją?

7 kwietnia w Londynie odbył się kolejny koncert związany z Eurowizją, na którym wystąpiła Luna. Kiedy w sieci pojawiły się nagrania z jej występu, internauci zauważyli, że reprezentantka Polski nie pokazała wszystkich swoich możliwości. W komentarzach pod nagraniami można przeczytać:

  • Tragedia z jej wokalem na żywo.
  • Przykro się to ogląda.
  • Co ja usłyszałam. Wstawcie ostrzeżenie przed szkodliwymi treściami – można przeczytać w sieci.

Nam udało się dotrzeć do nagrania, w którym sama przyznaje, że ma problemy z głosem. Na filmie ma wyraźną zadyszkę oraz problemy z artykułowaniem słów. Menadżerka artystki wydała już oświadczenie, że Wielgomas ma infekcję gardła, podobnie zresztą jak przedstawiciele Belgii, Wielkiej Brytanii i Francji. Nie poddaje się jednak i skupia na treningach. 

Luna, koncert w Londynie, problemy z głosem, nagranie
Luna, fot. KAPiF
Luna, koncert w Londynie, problemy z głosem, nagranie
Luna, fot. KAPiF
Luna, koncert w Londynie, problemy z głosem, nagranie
Luna, fot. KAPiF