Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katolicy oburzeni! Rihanna jako wyuzdana zakonnica. Wybuchła potężna afera
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.04.2024 17:10

Katolicy oburzeni! Rihanna jako wyuzdana zakonnica. Wybuchła potężna afera

Rihanna
Rihanna wywołała aferę, fot. interviewmagazine.com; East News

Rihanna w ostatnich latach skupiała się na życiu rodzinnym. Teraz wznowiła karierę, od razu stając się skandalistką. Nowa sesja zdjęciowa w stroju wyuzdanej zakonnicy wywołała potężną aferę. O co dokładnie poszło?

Rihanna w ogniu krytyki

Rihanna przez ostatnie lata występowała dużo rzadziej. Skupiła się na dwojgu swoich dzieci. Na początku marca niespodziewanie dała nowy koncert na żywo, na dodatek dla prywatnego klienta. Zaśpiewała na uroczystościach przedślubnych syna Mukesha Ambaniego, prezesa Reliance Industries, i córki przemysłowca Virena Merchanta, w Indiach.

Obecni na koncercie goście krytykowali występ Riri, zarzucając mu słaby klimat i mało energii. Magazyn „Daily Mail” sugerował, że piosenkarka mogła otrzymać za pełen koncert około 6 milionów dolarów, jednak w sieci nie brakuje głosów, że show wokalistki nie był wart takiej ceny. Jednak nie to jest teraz największym problemem gwiazdy.

Tuż przed wspomnianym koncertem Rihanna udzieliła wywiadu dziennikarzowi „Interview Magazine”. Rozmowa zaowocowała bardzo kontrowersyjną sesją zdjęciową, szczegóły o tym znajdziecie poniżej.

Rihanna oglądała Fryderyki?! Doda ma niezaprzeczalny dowód. Mina bezcenna Koszmar powrócił. Dramat Rihanny krótko po porodzie. Za wszystkim ma stać ojciec jej dzieci

Rihanna udzieliła wywiadu, okładka wywołała skandal

„Interview Magazine” to kultowe pismo. Jego dziennikarz Mel Ottenberg jest byłym stylistą Rihanny. Przeprowadził z nią rozmowę w Mediolanie, tuż po zakończeniu tamtejszego Tygodnia Mody.

Jest noc po ostatnim dniu Tygodnia Mody w Mediolanie, a ja jestem na gigantycznej arenie na obrzeżach Mediolanu, aby przeprowadzić wywiad z moją byłą szefową, Rihanną, na potrzeby naszej wiosennej okładki. Wszedłem do środka, a tam było około 50 tancerzy ćwiczących do jednorazowego prywatnego pokazu, który Rihanna ma zrobić w Indiach jeszcze w tym tygodniu. Piosenki takie jak „Work” i „We Found Love” rozbrzmiewały w przestrzeni w naprawdę intensywny sposób, który przeniósł mnie z powrotem do czasów, gdy byłem jej stylistą – pisał Ottenberg w gazecie.

Sesję okładkową, która wywołała tyle zamieszania, stworzyła Nadia Lee Cohen. Za stylizacje odpowiadał sam Ottenberg. Tytuł całej rozmowy brzmiał „Rihanna jest gotowa na spowiedź”. Być może właśnie to było inspiracją do zdjęcia, o którym teraz jest tak głośno. Fotografie i reakcje na nie znajdziecie poniżej.

Rihanna w stroju zakonnicy: zdjęcia i reakcje

Magazyn, w którym znalazł się wywiad z Riri, oraz sama Rihanna, opublikowali dziś efekty sesji zdjęciowej. W mediach społecznościowych znalazły się kontrowersyjne zdjęcia, w tym to w stroju zakonnicy. Poza fotosem wokalistka wije się też na nagraniu. Strój zakonnicy opada z niej częściowo, odsłaniając ponętny dekolt.

  • To jest po prostu niesmaczne, nie jestem nawet chrześcijaninem ani katolikiem i czuję, że to po prostu brak szacunku i w złym guście.
  • Dlaczego chrześcijaństwo jest jedyną religią, która jest wyśmiewana w ten sposób?
  • Dlaczego to nosisz? Magazyn nie mógł wymyślić nic bardziej kreatywnego?
  • To nie dla mnie. Dlaczego musisz nosić strój zakonny? W czym to ma pomóc? Nie rozumiem.
  • Proszę, zostaw moją religię w spokoju. Wystarczy.
  • Uwielbiam Ri, ale dlaczego ludzie muszą wciągać w to religię? Uważam to za naprawdę bluźniercze – czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

A co wy sądzicie o tych fotografiach?

Rihanna jako zakonnica, zdjęcia, afera i reakcje, wywiad Interview Magazine
Rihanna po koncercie w Indiach, fot. Kaushal Punatar & Ajay Patil / SplashNews.com/East News
Rihanna jako zakonnica, zdjęcia, afera i reakcje, wywiad Interview Magazine
Rihanna w 2023, fot. Rex Features/East News

Źródło: interviewmagazine.com