Swiatgwiazd.pl
M jak Miłość

kadr z "M jak miłość"

"M jak miłość": kolejny dramat w rodzinie Mostowiaków

17 Listopada 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

To, co dzieje się ostatnio w serialu "M jak Miłość" wymaga od widzów naprawdę mocnych nerwów. Najpierw byliśmy świadkami śmierci Marzenki i Andrzeja, którzy zginęli w wyniku wypadku samochodowego, a teraz czeka nas kolejna tragedia. W dniu pogrzebu Lisieckich do szpitala trafi Artur Rogowski. Czy mąż Marysi przeżyje?

Kultowe "M jak miłość" dostarcza ostatnio widzom naprawdę mocnych wrażeń. W 1620 odcinku będziemy świadkami pogrzebu Marzenki i Andrzeja Lisieckich. Z powodu nadmiaru silnych emocji inny bohater ulubionego serialu zasłabnie na schodach w Grabinie. Nieprzytomnego Artura Rogowskiego znajdą Barbara i Kisielowa.

Tragiczne sceny w najnowszym odcinku "M jak Miłość"

W 1620 odcinku kultowego serialu "M jak Miłość" będzie panować naprawdę ponura atmosfera. Wszystko z powodu pogrzebu uwielbianych nie tylko przez mieszkańców Grabiny, ale też fanów serialu Marzenki i Andrzeja. Lisieccy zginęli w wyniku wypadku samochodowego spowodowanego przez pijanego kierowcę. Co więcej, sprawca zdarzenia zdążył uciec z miejsca wypadku i uniknąć konsekwencji swojego czynu. Panującą w domu Mostowiaków żałobę przerwie kolejna tragedia. Do szpitala trafi Artur Rogowski.

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z kancelarii adwokackiej. "Niech w końcu zwycięży prawda"

CZYTAJ DALEJ

"M jak Miłość": w dniu pogrzebu Marzenki i Andrzeja rozegra się kolejna tragedia

Cała Grabina cierpi z powodu śmierci Marzenki i Andrzeja. Po odejściu Lisieckich, opiekę nad ich 2-letnią córeczką Kaliną przejmą Ula i Bartek. Cała rodzina zaangażuje się w pomoc młodym zakochanym, którzy sami nie byliby w stanie poradzić sobie z opieką nad dzieckiem. W trakcie trwającej żałoby i przygotowań do pogrzebu nikt nie zauważy, że Artur czuje się dużo gorzej niż zazwyczaj. W końcu z powodu nadmiaru wrażeń i silnego stresu mąż Marysi zasłabnie na schodach domu w Grabinie.

Rogowskiego znajdą przerażone Barbara i Kisielowa, które natychmiast wezwą karetkę pogotowia. Kobiety będą przekonane, że Artur umarł, a jego serce przestało bić. Całe szczęście lekarz odzyska przytomność w ambulansie.

Wygląda na to, że odcinek 1620 kultowego serialu "M jak Miłość" dostarczy fanom serii naprawdę mocnych wrażeń. A Wy co uważacie o tym, co dzieje się obecnie w produkcji o życiu rodu Mostowiaków i ich bliskich?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Rodzice muszą pękać z dumy. Ola Kwaśniewska właśnie potwierdziła wspaniałe wieści
2. Ujawniono, co syn Durczoka zrobił przed śmiercią ojca. Smutne doniesienia
3. Skandaliczne, co pojawiło się na pasku TVP Info nt. Kurdej-Szatan. Widzowie osłupieli

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 6

Która z nich była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego?

Polskie gwiazdy, które podbiły Hollywood. Występowały w hitowych produkcjach

Slajd 1 z 10

East News

Pola Negri (Apolonia Chałupiec)

Pola Negri jest bez wątpienia jedną z największych ikon kina niemego. Swoją karierę aktorską zaczęła w Warszawie, skąd szybko przeniosła się do Berlina. W wieku 25 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła się jej prawdziwa kariera artystyczna. Pola Negri, a właściwie Apolonia Chałupiec, zagrała w wielu kultowych produkcjach kina niemego, między innymi "Hotel Imperial", "Bezwstydna kobieta" czy "The Spanish Dancer". Znana była również ze swoich licznych romansów. Gwiazda spotykała się z Charliem Chaplinem oraz Roderickiem La Rocque. Co ciekawe, uczuciem pałał do niej nawet sam Adolf Hitler. Polka związana była jednak z Rudolfem Valentino, którego śmierć przyczyniła się nie tylko do załamania aktorki, ale też upadku jej kariery zawodowej. Jej legendarne rzucenie się na trumnę ukochanego uznane zostało za przykład braku kultury i wpłynęło na znaczący spadek jej popularności. Pola Negri uważana jest za prawdziwą femme fatale kina niemego. Aktorka doczekała się także własnej gwiazdy w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd. Popularna Polka zmarła 1 sierpnia 1987 roku w San Antonio.

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Syn Kamila Durczoka nie będzie mógł zrzec się spadku?

Czytaj więcej >

Plotki

Smutne doniesienia o synu Kamila Durczoka. Chodzi o spadek dziennikarza

Czytaj więcej >

Plotki

Sławomir i Kajra planują przeprowadzkę? Zdumiewające informacje

Czytaj więcej >

Plotki

Niebywałe doniesienia o zarobkach Huberta Urbańskiego

Czytaj więcej >
jerzy stuhr

Plotki

Maciej Stuhr o stanie zdrowia ojca: "Z niektórymi rzeczami się już żegna"

Czytaj więcej >
MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Plotki

Odcinki "Kiepskich" przesunięte na środek nocy. Znamy powód

Czytaj więcej >