Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maja Ostaszewska przejdzie operację. Mimo kontuzji wystąpiła na scenie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.05.2022 14:07

Maja Ostaszewska przejdzie operację. Mimo kontuzji wystąpiła na scenie

Maja Ostaszewska EA
Pawel Wodzynski/East News

Maja Ostaszewska pomimo poważnej kontuzji występowała w spektaklu podczas międzynarodowego wydarzenia. Teraz aktorka będzie musiała poddać się operacji.

Miłośnicy kinematografii z pewnością znają role filmowe, serialowe oraz teatralne utalentowanej artystki. Jej talent został nagrodzony wieloma wyróżnieniami w tym tak prestiżowymi statuetkami jak: Orły, Złote Lwy, Telekamery oraz nagrody FAF.

Maja Ostaszewska nie raz udowadniała, że dla roli jest gotowa przekroczyć własne granice i wyjść ze strefy komfortu. Kontynuowanie zawodowej pasji, będzie miało dla aktorki kłopotliwe konsekwencje.

Maja Ostaszewska przejdzie operację z powodu kontuzji

Aktorka w maju grała w spektaklu "Odyseja. Historia dla Hollywoodu" w jednym z paryskich teatrów pomimo zerwanego więzadła. Artystka wielokrotnie stawała na scenie z bólem, by pokazać swój talent francuskiej publiczności. Choć produkcja została ciepło przyjęta, Maja Ostaszewska będzie musiała zmierzyć się z konsekwencjami ciężkiej pracy.

W mediach społecznościowych poinformowała, że już niedługo wraca do ojczyzny, by poddać się operacji ratującej jej pogorszony stan zdrowia. Pomimo dumy z międzynarodowego sukcesu, aktorka czuje, że najbliższe tygodnie będą dla niej chwilami wycofania się z zawodowego życia.

Bardzo intensywny czas. Wspaniałe przyjęcie naszego spektaklu. Dziękujemy @lacollinetheatrenational za gościnę, miło było się tu troszkę zadomowić. Dla mnie było to szczególne wyzwanie, bo cały set grałam z zerwanym więzadłem. Od razu po powrocie czeka mnie operacja. Z pokorą oddam się zatem naprawie — pisała na najnowszym poście. Po zagranicznej przygodzie Maja Ostaszewska marzy o powrocie do domu, by zaciszu własnego domu spędzić czas z bliskimi i wrócić do sprawności fizycznej. Fani aktorki życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia, a także kolejnych sukcesów zawodowych, również tych międzynarodowych.

To były piękne, ważne dni, ale cieszę się na powrót do rodziny, do domu. Bardzo już tęsknię... — wyznała stęskniona za domem Maja Ostaszewska.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Ola Żuraw z "Top Model" przeszła rozległą operację. Planowała to od dawna 2. Monika Mrozowska ma czwórkę dzieci z trzema mężczyznami. Jak wyglądają ich kontakty? 3. Kate Moss złożyła zeznania w procesie Deppa i Heard. Opowiedziała o sytuacji na schodach

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].