Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Rozenek

Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zrelacjonowała sytuację z Meksyku. Gwiazda przyznała, że jest tu dużo przerażających owadów: „całą noc nie mogłam zasnąć”

5 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Dadok

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na daleką wyprawę. Podróż do Meksyku okazała się jednak aż nadto egzotyczna. Gwiazda została zaskoczona przez dużą ilość pokaźnej wielości owadów. Zdecydowała się na bieżąco relacjonować wycieczkę, a koszmar związany z robakami na pewno zostanie w jej pamięci na długo.

  • Małgorzata Rozenek udała się na wycieczkę do Meksyku

  • Gwiazda przeżyła koszmar z owadami w roli głównej

Małgorzata Rozenek wraz ze swoim mężem od kilkunastu dni wygrzewają się w pięknym Meksyku. W podróży towarzyszą im także dzieci i pani Bożenka. Z licznych postów publikowanych przez gwiazdę wynika, że nie tylko odpoczynek jest ich priorytetem, ale także zawodowy projekt.

Oczywiście czas na relaks również się znalazł i trudno, aby w takim cudownym miejscu było inaczej.

Małgorzata Rozenek przez pewien czas nie miała zbyt wielu powodów do szczęścia, chorowała na koronawirusa, który nieco pokrzyżował jej aktorskie plany <więcej tutaj>

Na szczęście złe samopoczucie związane z zakażeniem odeszło w sferę wspomnień, a teraz gwiazda korzysta z uroków podróży.

Małgorzata Rozenek przeżyła koszmar związany z owadami

Małgorzata Rozenek wraz z bliskimi postanowili sprawdzić, jak to jest mieszkać w centrum dżungli.

Okazało się, że bungalow w tak ciekawej lokalizacji to nie tylko piękne widoki i dreszczyk emocji, ale także oznacza codzienne starcia z owadami, które są bardzo pokaźnych rozmiarów.

Pierwsza noc w takim otoczeniu nie była przyjemna. Małgorzata Rozenek na swoim Instastory przekazała, jaki spotkał ją koszmar. Owadów było więcej, niż zakładała, a odgłosy, które wydawały te żyjątka, spędzały jej sen z powiek.

Małgorzata Rozenek miała do czynienia z wielką ćmą

Jeden szczegół w całej przerażającej opowieści przykuł uwagę w szczególności. Chodzi o wielką ćmę, która posturą przypominała ptaka. Małgorzata Rozenek zapamięta sytuację zapewne do końca życia.

- Dajcie spokój, nie dla mnie takie wyprawy! Przypomniała mi się Azja Express na maksa i Iron Majdan. Tu jest tyle, słuchajcie, żyjątek, ptaków robaków, wszystkiego! Tu jest tyle różnych zwierząt na tej podłodze i w ogóle… Gdzieś tu była taka ćma, że ja przez moment myślałam, że to ptak k*rwa! - wyznała Małgorzata Rozenek.

Źródło: Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >