Swiatgwiazd.pl
Karol Strasburger

TRICOLORS/East News

Przed laty Karol Strasburger stracił żonę. „Pozostała wielka pustka”

4 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Karol Strasburger kojarzony jest przede wszystkim ze słynnym programem „Familiada”. Niewielu ludzi wie, że wieloletni prowadzący teleturniej TVP ma za sobą wielką tragedię. Jego żona, Irena, z którą był przez 32 lata, zmarła na białaczkę, o czym opowiedział w programie Wojciecha Jagielskiego - „Pozostała wielka pustka” - słuchamy.

  • Karol Strasburger był trzykrotnie żonaty

  • Jego druga żona, Irena zmarła na białaczkę

  • Dziecka doczekał się po ukończeniu 70. roku życia

Śmierć ukochanej osoby to wielki cios dla każdego człowieka. Karol Strasburger miał nieprzyjemność tego doświadczyć. Jeszcze przed związkiem z ukochaną Ireną przeżył nieudane małżeństwo.

Karol Strasburger przeżył wielką życiową tragedię

Karol Strasburger z wykształcenia jest aktorem, jednak zdecydowanie największą popularność przyniosła mu funkcja prezentera popularnego teleturnieju Telewizji Polskiej pt. „Familiada”, który prowadzi od 17 września 1994 roku.

Jednak doświadczenia aktorskiego nie wolno mu odmawiać. Aktywny zawodowo jest od 1970 roku, czyli przez ponad pół wieku. Życie zawodowe dzielił z prywatnym, jednak w tym przypadku bywało różnie. Swojego pierwszego małżeństwa nie może zaliczyć do udanych.

Kiedy rozwiódł się ze swoją pierwszą małżonką, na drodze jego życia stanęła Irena, ówczesna małżonka Andrzeja Jaroszewicza, syna premiera Rzeczypospolitej Ludowej Piotra Jaroszewicza. Wiadomo było, że małżonek zdradzał ją wielokrotnie, a jego opinia publiczna bardzo pomagała mu w miłosnych podbojach.

Izabella Scorupco - ea

Izabella Scorupco kończy 51 lat. Jak dziś wygląda?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Irena była jego trzecią żoną, jednak przestał się nią interesować dopiero po wielu latach. W międzyczasie kobieta była już zakochana w Karolu z wzajemnością i przez długi czas musieli się ukrywać. Pobrali się dopiero w 1981 roku.

Para była nierozłączna przez 32 lata, aż do momentu śmierci ukochanej Karola Strasburgera. W opinii wielu ludzi uchodzili za małżeństwo, które warto było naśladować. Mimo tego nigdy nie doczekali się wspólnych dzieci.

Na kilka lat przed śmiercią, Irena Strasburger dowiedziała się, że ma białaczkę. Zmarła nagle, mimo rokowań o dobrym postępowaniu w walce z chorobą i przewidywań jej pokonania. Prezenter przez długi czas nie mógł się otrząsnąć po tej wielkiej tragedii.

Żona Karola Strasburgera

Niedługo po tym w programie Wojciecha Jagielskiego Karol Strasburger przyznał, że nigdy nie pogodzi się ze śmiercią swojej ukochanej i nigdy się już nie zakocha ponownie.

- Pozostała wielka pustka... Wiele rzeczy w moim życiu się zmieniło i wiele rzeczy stało się złych i nieszczęśliwych po śmierci Ireny - powiedział.

Jednak na nową miłość nie przyszło mu długo czekać. Zakochał się bez granic w swojej o wiele lat młodszej menadżerce, Małgorzacie Weremczuk, z którą doczekał się córki. Aktor bardzo chroni swoją prywatność i nie pokazuje zdjęć małej Laury w mediach.

Zobacz zdjęcia:

Karol Strasburger i Irena Strasburger - ea

TRICOLORS/East News

Karol Strasburger i Irena Strasburger 1 - ea

TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >