Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Socha nie przewiduje nowych projektów. Pracuje po 12 godzin dziennie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.03.2022 09:48

Małgorzata Socha nie przewiduje nowych projektów. Pracuje po 12 godzin dziennie

Małgorzata Socha
TRICOLORS/East News

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych aktorek w naszym kraju. Gwiazda nie może narzekać na brak nowych propozycji zawodowych. Jednak łączenie kariery aktorskiej i życia rodzinnego wcale nie należy do najłatwiejszych. Artystka wyznała, że pracuje nawet po 12 godzin dziennie.

Małgorzata Socha zdradziła, czemu nie przyjmuje już nowych propozycji zawodowych. Okazało się, że aktorka ma bardzo dużo na głowie i nie byłaby w stanie podjąć się jeszcze jednego zobowiązania zawodowego.

Małgorzata Socha pracuje 12 godzin dziennie

Małgorzata Socha jest jedną z kluczowych polskich aktorek. Gwiazda pojawia się obecnie w trzech popularnych serialach, czyli "Przyjaciółkach", "Na Wspólnej" oraz "Stuleciu Winnych". To jednak niejedyne zobowiązania zawodowe, jakich podjęła się artystka. Słynna Violetta z "BrzydUli" pracuje również na planach reklamowych, a w 2021 roku wystąpiła także w show "MasterChef". Jak mówi sama gwiazda, łączenie kariery i wychowywania dzieci nie należy do najprostszych zadań.

Małgorzata Socha nie jest w stanie przyjąć nowych ofert pracy

Małgorzata Socha jest nie tylko utalentowaną aktorką. Gwiazda przede wszystkim spełnia się w roli mamy trójki swoich dzieci: Zofii, Barbary i Stanisława. Inga z "Przyjaciółek" nie ukrywa, że właśnie życie rodzinne sprawia jej najwięcej radości.

-Włożyłam wiele pracy w wychowanie moich dzieci i myślę, że świetne odnajduję się w roli mamy — wyznała niedawno Małgorzata Socha w rozmowie z Agencją AKPA

Gwiazda zdradziła jednak, że wychowywanie trójki dzieci oraz prężnie działająca kariera aktorska zajmują jej mnóstwo czasu. Jak mówi sama Małgorzata Socha, zdarza się, że danego dnia pracuje nawet 12 godzin. W obecnej sytuacji aktorka nie jest w stanie przyjąć żadnej nowej oferty pracy.

-Nie mam już czasu na nowe produkcje. Pracuję po 12 godzin dziennie i naprawdę trudno jest mi to wszystko pogodzić. Nie myślę nad nowymi projektami. Może zmienię zdanie, jak tylko skończę to, czym zajmuję się aktualnie — powiedziała Małgorzata Socha podczas wywiadu dla Agencji AKPA

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Wielka radość w życiu Martyny Wojciechowskiej, pokazała wymowne zdjęcie

  2. Małgorzata Rozenek w centrum skandalu, internauci nie mają litości

  3. Wyciekło porażające nagranie Małgorzaty Foremniak. Co stało się z jej twarzą? Fani zamarli

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]