Swiatgwiazd.pl
Marzena Kipiel-Sztuka

MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Marzena Kipiel-Sztuka zdradziła, jaki jest jej ideał mężczyzny

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Udostępnij:

Marzena Kipiel-Sztuka, znana Polakom jako Halinka Kiepska z serialu "Świat według Kiepskich", od wielu lat jest samotna. Właśnie udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, jaki jest jej ideał mężczyzny. Niektóre cechy, jakie wymieniła, są dość zaskakujące.

Kipisl-Sztuka urodziła się w 1965 roku w Legnicy. Na początku swojej kariery pracowała jako suflerka w teatrze w Gnieźnie, później - aktorka w Teatrze Dramatycznym w Legnicy. Od 1999 roku cała Polska zna ją jako Halinę Kiepską z serialu Polsatu.

Marzena Kipiel-Sztuka: trzy miłości, trzy pogrzeby

Choć w serialu "Świat według Kiepskich" związek Halinki i Ferdka jest trwały, to aktorka w życiu prywatnym ma wręcz odwrotne szczęście. Życie aktorki naznaczyło rozstanie i dwie tragedie, spowodowane nagłym odejściem jej partnerów.

Pierwszym mężem Marzeny Kipiel-Sztuki był twórca filmowy Konrad Sztuka. Ich małżeństwo skończyło się rozwodem po 10 latach. Artysta zmarł na raka w 2015 roku. Następnie aktorka związała się z operatorem Mariuszem Piesiewiczem, który zmarł w 2005 roku z powodu wylewu. W 2007 gwiazda poślubiła rehabilitanta Przemysława Buksakowskiego. Jej ukochany zmarł po 2 latach w nagłych, niespodziewanych okolicznościach.

Te wszystkie tragedie bardzo wpłynęły na jej kondycję psychiczną oraz zdrowie. Jednak dzięki leczniczemu wpływowi mijającego czasu, aktorka jest gotowa otworzyć się na nowe uczucie. W rozmowie z gazetą "Fakt" wyznała, jakie cechy musi mieć jej ideał mężczyzny.

Marcin Hakiel EA

Marcin Hakiel pokazał zdjęcie po metamorfozie. Fani nie są zachwyceni

CZYTAJ DALEJ

Ideał mężczyzny Marzeny Kipiel-Sztuki: "Silny jak Superman"

Gwiazda "Świata według Kiepskich" wymieniła wiele cech, jakie powinien mieć "jej idealny mężczyzna". Stwierdziła, że musi łączyć w sobie siłę Supermena, by mógł ją wspierać, oraz delikatność "przytulanki". Ideałem urody jest według niej Sean Connery. Idealny partner musi też być dojrzały, ponieważ według aktorki mężczyźni "im starsi, tym są jak wino".

Jedna z cech, które wymieniła aktorka, może wywołać zdumienie. Kipiel-Sztuka stwierdziła najpierw, że nie zwraca uwagi na wygląd, po czym dodała:

- Patrzę już innymi kategoriami. Lubię egocentryków, ludzi ze swoją pasją - powiedziała aktorka.

Aktorka wyjaśnia później, że nie toleruje osób uległych, niemających własnego zdania, fascynują ją za to mężczyźni, mający "coś do powiedzenia". Należy wyjaśnić, że żadna z tych cech nie jest tożsama z egocentryzmem.

Egocentryzm nie jest synonimem zdecydowania czy też asertywności. To bardzo toksyczna cecha, często utrudniająca stworzenie zdrowej relacji, wymieniana jako jeden z sygnałów alarmowych, mogących być zwiastunem przemocowego charakteru.

Na szczęście pozostałe cechy, jakie wymienia Kipiel-Sztuka, są zdecydowanie pozytywne:

- Ważne, żebym ja miała z tym człowiekiem o czym rozmawiać. To fundament. Nie potrzebuję mężczyzny by był tylko do seksu. Jakie by to było nudne! Jakbym miała się z nim poza łóżkiem nudzić, to taka relacja nie ma sensu. [...] Przede wszystkim to powinien być przyjaciel. [...] Bezwzględnie musi kochać zwierzęta, bo jak ktoś ich nie lubi, to znaczy, że nie jest dobrym człowiekiem - wyznaje na koniec aktorka.

Źródło: Fakt, Filmweb

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Miszczak nie wytrzymał. Skomentował doniesienia o pracy Rozenek w "DDTVN"
2. Nie tylko "M jak miłość". Roznerski i Kalska mają kolejną wspólną pracę
3. Nagły cios dla polskiego kina. Nie żyje genialny artysta, wielka strata

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Zachowania facetów, które są czerwoną flagą. Uważaj

Slajd 1 z 6

@doidam10, canva.com

1. Mówi bez szacunku o poprzednich partnerkach

Jeśli partner nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności za porażki we wcześniejszych relacjach, to spory sygnał ostrzegawczy. Jeżeli dodatkowo mówi pogardliwie i poniżająco o poprzednich partnerkach, siebie stawiając na pozycji ofiary albo twierdzi, że fałszywie oskarżały go o przemoc - lepiej zastanowić się dwa razy przed wejściem z relację z taką osobą. Warto zwrócić uwagę na mężczyzn, którzy mówią, że "nie jesteś taka, jak inne kobiety" - będzie cię kusiło, by dorównać do jego wyobrażeń o tobie.

Czy wiesz, ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6

Ile lat skończyła Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior?

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. Pawel Wodzynski / East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Ostrowska trafiła do szpitala. Legendarna wokalistka przeszła operację

Czytaj więcej >
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski

Życie Gwiazd

Kiedy Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska się rozwiodą? Media podały datę

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na premierze sztuki "Boeing Boeing"

Czytaj więcej >
Jason Momoa

Życie Gwiazd

Jason Momoa ma kolejną partnerkę? Media informują o nowym związku aktora

Czytaj więcej >
Sylwia Bomba

Życie Gwiazd

Sylwia Bomba wyjechała na wakacje. Opowiedziała o zabawnej wpadce

Czytaj więcej >
Klaudia El Dursi

Życie Gwiazd

Internauci oburzeni zdjęciami Klaudii El Dursi. Pokazała za dużo?

Czytaj więcej >