Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Meghan Markle pokazała się bez grama makijażu, nie możemy się napatrzeć. A to jeszcze nie wszystko
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.08.2022 20:52

Meghan Markle pokazała się bez grama makijażu, nie możemy się napatrzeć. A to jeszcze nie wszystko

Meghan Markle EA
Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Meghan Markle zazwyczaj pokazuje się publicznie w prostych włosach, czasem ozdobionych lekkimi falami, oraz delikatnym makijażu. Tym razem jej fani mieli okazję zobaczyć ją nie tylko w całkowicie naturalnym wydaniu, ale też naturalnej fryzurze, która dla wielu może być całkowitym zaskoczeniem.

Na nagraniu, które powstało na potrzeby podcastu Markle, widzimy ją w towarzystwie syna oraz jej mamy. Po której zresztą gwiazda odziedziczyła mocno kręcone włosy. Prawie nigdy nie pokazuje się w takim wydaniu, tym razem fani mogli więc zobaczyć ją całkowicie odmienioną.

Meghan Markle bez makijażu i w kręconych włosach

Meghan urodziła się i dorastała w Los Angeles. Jej rodzice mają całkiem różne pochodzenie. Ojciec, Thomas Wayne Markle, ma pochodzenie holendersko-irlandzkie. Matka Doria Loyce Ragland jest Afroamerykanką. To po niej żona księcia Harry'ego odziedziczyła bujną czuprynę, bardzo wyrazistą w czasach szkolnych.

Księżna Sussexu opublikowała niedawno pierwszy odcinek podcastu "Archetypes", w którym rozmawiała z gośćmi o stereotypizacji kobiet w przestrzeni publicznej. W premierowym materiale uczestniczyła mistrzyni tenisa Serena Williams. Przy okazji jego produkcji powstały nagranie, z którego zdjęcia obiegają teraz cały internet.

Fani Meghan nie mogą powstrzymać zachwytu tym całkowicie nowym i naturalnym, innym od tego, który znają, wizerunku księżnej. Nic dziwnego, ponieważ w sieci naprawdę trudno jest znaleźć fotografie Markle w naturalnie kręconych włosach.

Meghan Markle zachwyciła fanów

Zdjęcia z nagrania, jakie krążą po fanowskich profilach księżnej, wzbudzają powszechny zachwyt. Entuzjazm wywołuje nie tylko wygląd księżnej, ale też Doria, jej mama, oraz trzyletni syn Archie, którzy w pewnym momencie pojawili się w kadrze. Zarówno pod opisami zdjęć, jak i w komentarzach, możemy przeczytać podekscytowanych internautów:

Wspaniała! Wygląda bardzo młodo i szczęśliwie. – Meghan jest kędzierzawą pięknością! – Czekałam, aż w końcu pokaże swoje loki. – Chciałabym, żeby częściej nosiła taką fryzurę. – Dobrze widzieć ją w normalniejszej odsłonie.Chciałabym, żeby księżna Meghan częściej nosiła swoje kręcone włosy. Wygląda wtedy o 10 lat młodziej. Pięknie! – Promienieje! - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

– Piękne loki! Księżna Meghan jest absolutnie oszałamiająca – piszą fani.

Zobacz zdjęcia:

Meghan Markle EA
Meghan Markle w 2018 roku, fot. Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Meghan Markle EA
Meghan Markle (po lewej) w 1993 roku, fot. Splash News/EAST NEWS

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].