Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mikołaj Roznerski pokazał się w nowej odsłonie. Fani komentują
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 17.05.2022 20:29

Mikołaj Roznerski pokazał się w nowej odsłonie. Fani komentują

Mikołaj Roznerski EA
fot. Pawel Wodzynski/East News

Mikołaj Roznerski udostępnił w sieci nietypowe zdjęcie. Aktor zapozował w dużych okularach, wzorzystym swetrze i w ulizanych włosach. Fani natychmiast zareagowali.

Internauci byli zaskoczeni fotografią udostępnioną przez Roznerskiego. Wiele z nich uznało, że aktor jest na niej do siebie kompletnie niepodobny. Posypały się komentarze.

Mikołaj Roznerski zaskoczył fanów

- New challenge. What do you think? (Nowe wyzwanie. Co myślicie?) - napisał Roznerski na Instagramie.

Aktor udostępnił czarno-białą fotografię utrzymaną w retro klimacie. Roznerski zapozował na rowerze z dokładnie ułożoną fryzurą, w dużych okularach i staroświeckim swetrze. Tajemnicze zdjęcie poruszyło fanów, którzy natychmiast zaczęli zasypywać idola komentarzami. Stwierdzili, ż jest kompletnie odmieniony.

- Jakby to powiedzieć.. tak Mądrze

- Kiedyś wszyscy mieli podobne fryzurki i sweterki. Fajna fotka

- No stylóweczka nie z tej ziemi

- O rety, nie do poznania. Rower super sprawa, jeżdżę od prawie urodzenia

- Nie poznałam w pierwszej chwili

- Kręci się nowy film? - czytamy w komentarzach.

Kariera Mikołaja Roznerskiego

Nie wiadomo dokładnie, czy fotografia pochodzi z planu zdjęciowego nowej produkcji, czy jest po prostu efektem eksperymentów z wyglądem. Niewątpliwie jednak Roznerski nie może narzekać na brak pracy. 16 maja premierę miał spektakl "Boeing Boeing" wystawiany w warszawskim Teatrze Komedia. Co ciekawe, Roznerski wystąpił w nim u boku swojej byłej partnerki, Adriany Kalskiej.

- Gramy razem. To jest praca. Więc po prostu gramy razem i jest super. To jest wesoły, komediowy, zabawny, troszkę długi spektakl, bo trwa prawie dwie i pół godziny. Wyczerpujący. Ale dla nas, dla aktorów, mamy satysfakcję, że potrafimy tak rozbawić widownię — wyjawił aktor w rozmowie z Jastrząb Post. Byli partnerzy pozostają w dobrych stosunkach i potrafią ze sobą pracować. Kalska zapytana jak ocenia współpracę z Roznerskim i ekipą odpowiedziała jednym słowem: "świetnie".

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Nowakowska podpadła Polakom na finale Eurowizji. Widok momentalnie ich rozsierdził

2. Gwiazda TVN pilnie błaga o pomoc, trwa walka o życie. Nie ma czasu do stracenia. "Mamy za mało czasu" 3. Emocje wzięły górę, tuż po finale Eurowizji Kurski nie wytrzymał. Niebywałe, co przekazał o Ochmanie

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]