Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Nie chciałam mówić..." Sandra Kubicka wydała oświadczenie.
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 25.05.2024 13:25

"Nie chciałam mówić..." Sandra Kubicka wydała oświadczenie.

Sandra Kubicka
fot. KAPiF

Sandra Kubicka i Baron z wytchnieniem czekają na narodziny swojego dziecka. Teraz modelka opublikowała zadziwiające oświadczenie. Plany legły w gruzach.

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub

Sandra Kubicka i Baron są jednym z najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Poznali się w 2021 roku, a od samego początku między nimi pojawiła się iskra. Ostatnio podjęli poważny krok w swojej relacji i niespodziewanie ogłosili, że się pobrali.  

10 kwietnia na swoich profilach w mediach społecznościowych opublikowali serię uroczych zdjęć z ich ślubu cywilnego oraz kameralnego obiadu, na którym obecni byli tylko świadkowie. Co ciekawe, o ceremonii nie wiedzieli nawet najbliżsi pary, ponieważ Sandra Kubicka chciała zachować tę radosną wiadomość w tajemnicy aż do samego końca.

06.04.2024 w 50 rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. […] To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam - wyjawiła internautom.

Kilka miesięcy wcześniej powiadomili zaś o tym, że spodziewają się potomstwa. 

Baron i Kubicka kupili dom. Pochwalili się wnętrzami. Przestrzeń zapiera dech Mama Kubickiej zachwyca formą. "Babcia będzie wyglądać jak starsza siostra"

Sandra Kubicka i Baron spodziewają się dziecka

Modelka i muzyk decyzję o założeniu rodziny i ustatkowaniu się podjęli błyskawicznie. Jeszcze pod koniec ubiegłego roku para ogłosiła swoje zaręczyny, a już w okresie Bożego Narodzenia ujawnili, że spodziewają się dziecka.

Our miracle baby.  Moje największe marzenie właśnie się spełnia i to dzięki Tobie @alekbaron. Czekamy na Ciebie Synku. #BestChristmasGift - pisała Sandra Kubicka pod zdjęciem zaokrąglonego brzuszka.

Od tego momentu profil modelki zapełnił się treściami związanymi z ciążą. Internauci z radością śledzili ciążowe sesje zdjęciowe oraz wspólne podróże Barona i Sandry Kubickiej. Para zdecydowała się nawet na przeprowadzkę do nowego domu.

Nasza oaza spokoju. Ucieczka od miasta. To tu nasz synek będzie biegał po trawie z dziewczynkami. W 2024 spełniamy nasze wszystkie marzenia - zdradziła celebrytka. 

Teraz jednak Sandra opublikowała smutne oświadczenie.

Sandra Kubicka wydała oświadczenie

Sandra Kubicka, będąca w coraz bardziej zaawansowanej ciąży, na swojej relacji na Instagramie właśnie podzieliła się trudną sytuacją, jaka ją spotkała. Modelka wyjaśniła fanom, że nie podawała dokładnych szczegółów swojego porodu, aby uniknąć paparazzi i chronić swojej prywatności. Musiała bowiem ostatnio również mierzyć się z sytuacją, kiedy to z innego auta, ktoś robił jej zdjęcia. 

Dokładnie tego chciałam uniknąć. Dlatego nie chciałam mówić, w którym tygodniu jestem ani gdzie rodzę aby w spokoju dotrzeć do szpitala, nie stresując się że ktoś robi mi zdjęcia. Tego dnia widziałam się z moją terapeutką, Alek mnie odebrał i zauważyłam, że jeździ za nami po mieście auto, a w środku ktoś robi zdjęcia. Chcieliśmy jechać do domu ale nie chcieliśmy żeby wiedzieli gdzie mieszkamy. Jeździliśmy po mieście i dopiero  gdy tramwaj zajechał im drogę to ich zgubiliśmy – napisała.

Co o tym myślicie?

Sandra Kubicka wydała oświadczenie, fot. Instagram
Sandra Kubicka wydała oświadczenie, fot. Instagram
Sandra Kubicka i Baron, fot. Instagram
Sandra Kubicka i Baron, fot. Instagram