Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Niedawno pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, a już rozstanie? Długo się nie nacieszyli szczęściem
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.02.2024 17:34

Niedawno pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, a już rozstanie? Długo się nie nacieszyli szczęściem

Jacek Kopczyński i Klaudia Kardas, fot. KAPiF
Jacek Kopczyński i Klaudia Kardas, fot. KAPiF

Jacek Kopczyński związał się z pisarką Klaudią Kardas tuż po rozstaniu z Patrycją Markowską. Choć ich związek wydawał się być wyjątkowo trwały, w mediach pojawiły się właśnie zaskakujące doniesienia.

Jacek Kopczyński po rozstaniu z Patrycją Markowską

Jacek Kopczyński to popularny aktor filmowy i teatralny, w ostatnich latach kojarzony przede wszystkim z rolą mecenasa Adama Wernera z kultowego serialu “M jak miłość”. Przez lata media rozpisywały się o jego relacji z Patrycją Markowską, z którą stworzył trwający 15 lat związek.

Choć gwiazdy doczekały się nawet syna Filipa, dwa lata temu pojawiły się niepokojące informacje o kryzysie. Wkrótce gwiazdor zaczął być widywany u boku pisarki Klaudii Kardas, autorki “Kokainowej księżniczki”.

Plotki się potwierdziły i już wkrótce relacja Jacka Kopczyńskiego z Patrycją Markowską dotyczyła jedynie spraw związanych z ich wspólnym dzieckiem. Wiele wskazuje jednak na to, że również obecny związek aktora dotknęły problemy.

Rozstali się w zgodzie, a teraz Kopczyński wymierzył Markowskiej taki cios. Jak mógł zrobić to matce swojego dziecka? Sylwia Grzeszczak i gwiazda "M jak miłość" razem? Dopiero co zakończyli swoje związki. Fani snują podejrzenia

Jacek Kopczyński rozstał się z Klaudią Kardas?

Związek Jacka Kopczyńskiego i Klaudii Kardas zdawał się rozkwitać. Pisarka nie żałowała ciepłych słów pod adresem ukochanego. Tymczasem w “Twoim Imperium” pojawiły się zaskakujące informacje.

Według doniesień magazynu aktor nie jest już z autorką, co miał podobno potwierdzić osobiście.

Ja się z Klaudią rozstałem kilka tygodni temu - cytuje słowa gwiazdora tygodnik.

Serwis Plejada postanowił skontaktować się bezpośrednio z samą Klaudią Kardas, która zabrała głos na temat rewelacji dziennika. Jej słowa mogą wywołać jeszcze większy “chaos informacyjny”.

Po wielkiej miłości?

W rozmowie z Plejadą Klaudia Kardas nie potwierdziła szokujących doniesień. Co więcej, po raz kolejny zasypała swego ukochanego komplementami i opowiedziała o tym, jak bardzo ją wspiera.

[…] uwolniłam się od toksycznego związku i Jacek bardzo mi w tym pomógł, wspierał i nadal wspiera. Wiem, że mogę na nim polegać. Bardzo dużo o mnie wie i ja o jego życiu również. Też pomogłam Jackowi wyjść z dołka, w którym tkwił po rozstaniu z poprzednią, byłą partnerką - tłumaczyła pisarka.

Sprzeczne informacje nie pomagają fanom, którzy zastanawiają się, po której stronie leży prawda. Czy już wkrótce oficjalnie głos w sprawie zdecyduje się zabrać również Jacek Kopczyński?

Jacek Kopczyński
Jacek Kopczyński i Klaudia Kardas, fot. KAPiF
Jacek Kopczyński
Jacek Kopczyński, fot. KAPiF
Jacek Kopczyński
Jacek Kopczyński i Klaudia Kardas, fot. KAPiF

Źródło: “Twoje Imperium”, plejada.pl