Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rozstali się w zgodzie, a teraz Kopczyński wymierzył Markowskiej taki cios. Jak mógł zrobić to matce swojego dziecka?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 06.02.2024 18:06

Rozstali się w zgodzie, a teraz Kopczyński wymierzył Markowskiej taki cios. Jak mógł zrobić to matce swojego dziecka?

Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński
Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński, fot. KAPiF.png

Patrycja Markowska przez kilkanaście lat była związana z Jackiem Kopczyńskim. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że para ma kryzys. Potem do mediów trafiła wiadomość o ich rozstaniu. Były partner teraz wymierzył piosenkarce bolesny cios. Co zrobił?

Związek Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego

Jacek Kopczyński spotkał Patrycję Markowską w 2006 roku. Był tak głęboko zafascynowany wówczas 27-letnią artystką, że natychmiast zaprosił ją na randkę, ale został odrzucony. Patrycja wyznała, że nie chce angażować się emocjonalnie z żonatym mężczyzną, nawet jeśli ten faktycznie nie mieszkał już z żoną, ale formalnie nie był jeszcze wolny. 

Kopczyński postanowił, więc rozwiązać swój poprzedni związek i po pół roku zaprosił Patrycję na romantyczną podróż do Meksyku... Po powrocie byli już bardzo w sobie zakochani.

9 stycznia 2008 roku Patrycja i Jacek powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – syna Filipa. Nie zdecydowali się jednak na ceremonię ślubną. Pomimo różnych burz w ich związku, udało im się przez długi czas przetrwać te trudności.

Jacek jest wspaniałym facetem! Zanim go poznałam, zakochiwałam się w tzw. niebieskich ptakach, ale na szczęście ojca dla dziecka wybrałam sobie absolutnie odpowiedzialnego. Mężczyznę na życie trzeba sobie wybrać nie tylko sercem, ale i rozumem" - mówiła w jednym z wywiadów piosenkarka.           

W ubiegłym roku pojawiły się plotki o możliwym rozstaniu pary. We wrześniu Jacek Kopczyński miał opuścić wspólne mieszkanie na Wilanowie, gdzie mieszkał z Patrycją Markowską. Informator Plejady podawał, że aktora pochłonęły intensywne prace na planach seriali "M jak miłość" i "Jagiellonowie", a także liczne próby teatralne. 

Jesienią para miała podejmować kolejną próbę naprawy swojego związku. Patrycja Markowska z kolei wyjawiła, że podjęła terapię, jednakże nie ocaliło to ich relacji. Na początku nowego roku zaczęto widywać aktora w towarzystwie innej kobiety - pisarki Klaudii Kardas. Ostatecznie, plotki te potwierdziła sama zainteresowana w rozmowie z Plejadą, mówiąc:

Skoro gazety piszą, to raczej już tego nie ukryjemy. Tak, jesteśmy razem" - wyznała nowa partnerka Kopczyńskiego w rozmowie z Plejadą.  

Jakiś czas temu Patrycja Markowska wyznała, że odnalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Kim jest wybranek gwiazdy?

Patrycja Markowska pochwaliła się nowym partnerem. Widok, którego fani się nie spodziewali Patrycja Markowska potwierdziła, że ma nowego partnera. Kim jest następca Jacka Kopczyńskiego?

Patrycja Markowska ma nowego partnera

Patrycja Markowska również nie stała bezczynnie i z chęcią udzielała się na ściankach, często pozując z przystojnymi mężczyznami. Choć krążyło wiele plotek na temat jej życia prywatnego, artystka postanowiła niedawno opowiedzieć o nim otwarcie. Okazało się, że postanowiła ponownie dać szansę miłości.

Poznałam kogoś i czuję się jak nastolatka. To odkrywcze przekonać się, że nie ma złego wieku na miłość. […] Jestem w dobrym momencie życia: przeżywam zakochanie, rodzaj euforii. Cudownie się przekonać, że jeszcze mogę to czuć - mówiła otwarcie "Twojemu Stylowi".

Chociaż związek między Markowską a Kopczyńskim był nieformalny, para chętnie wyrażała swoje uczucia publicznie, często pozując razem na imprezach medialnych i ciesząc się swoją relacją. Wielu spodziewało się, że podobnie jak w przypadku Jacka Kopczyńskiego, Patrycja Markowska również zaprezentuje swojego nowego partnera przed obiektywami paparazzi.  

Jednakże wydaje się, że tym razem gwiazda pragnie zachować swoje życie prywatne dla siebie. Jej nowy partner nie jest związany ze światem show-biznesu, a para stara się utrzymać jego tożsamość jak najdłużej w tajemnicy. Niemniej jednak Patrycja Markowska nadal dzieli się swoją radością z fanami w mediach społecznościowych, publikując urocze zdjęcia z ukochanym.

 

Jacek Kopczyński podjął ważną decyzję. Czy to cios w Markowską?

Ostatnio aktualna partnerka Jacka Kopczyńskiego Klaudia Kardas podzieliła się relacją z wakacji. Wstawiła na swojego Instagrama kilka zdjęć, a pośród nich znalazła się wymowna fotografia z pierścionkiem na serdecznym palcu pisarki. 

Gdzieś na końcu świata – napisała Kardas.

Fani zaczęli spekulować, że pierścionek jest zaręczynowy. Markowskiej nie oświadczył się, a przynajmniej nie podawali tego do wiadomości opinii publicznej. Wśród komentarzy pojawiły się też złośliwe słowa mówiące, że pierścionek jest bardzo tandetny. Dodatkowo jedna z internautek użyła popularnego polskiego przysłowia, porównując tym samym Kardas do Markowskiej.

Lichy ten pierścionek - czy dlatego, że zamienił stryjerek siekierkę na kijek – napisała jedna z internautek.

Kardas nie odpowiedziała jednak na pytania dotyczące tego, czy pierścionek jest zaręczynowym. Jeśli tak, to może być to niezamierzony cios dla Markowskiej, która takiej biżuterii nie otrzymała.

Patrycja Markowską, fot. KAPiF
Patrycja Markowska, fot. KAPiF
Patrycja Markowska, fot. KAPiF
Patrycja Markowska, fot. KAPiF
Jacek Kopczyński z partnerką, fot. KAPiF
Jacek Kopczyński z partnerką, fot. KAPiF