Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Niepokojące wieści na temat ciężarnej Sandry Kubickiej. Narzeczona Barona ma problemy ze zdrowiem. "Jest coraz gorzej"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 28.02.2024 21:21

Niepokojące wieści na temat ciężarnej Sandry Kubickiej. Narzeczona Barona ma problemy ze zdrowiem. "Jest coraz gorzej"

Sandra Kubicka, fot. KAPiF, instagram.com/sandrakubicka
Sandra Kubicka i Baron, fot. instagram.com/sandrakubicka, KAPiF

Sandra Kubicka poinformowała kilka miesięcy temu, że spodziewa się dziecka. W swoich mediach społecznościowych na bieżąco relacjonuje przebieg ciąży. Niestety, w ostatnim czasie gwiazda nie miała do przekazania dobrych wieści.

Sandra Kubicka i Baron czekają na dziecko

Sandra Kubicka spodziewa się dziecka! Jeszcze jakiś czas temu “stan błogosławiony” pozostawał w sferze marzeń modelki, za sprawą problemu z policystycznymi jajnikami, który uniemożliwiał jej zajście w ciążę.

Dziś gwiazda i jej narzeczony Baron, z radością wyczekują rozwiązania. Szczęśliwa gwiazda, która znalazła się w całkowicie nowej sytuacji w swoim życiu, chętnie dzieli się z internautami swoimi spostrzeżeniami.

Fani mogą niemal na bieżąco obserwować kolejne etapy ciąży Sandry Kubickiej i “współtowarzyszyć” jej w najpiękniejszym okresie każdego rodzica. Wielu z nich zaniepokoiła jednak jedna z ostatnich relacji na Instagramie modelki. Wszystko za sprawą nieoczekiwanych komplikacji zdrowotnych.

Sandra Kubicka pierwszy raz pokazała synka: "Mom + Dad". Zdjęcie rozczuliło fanów Ciężarna Sandra Kubicka pokazała zdjęcia z urlopu i zaczęło. Gwiazda TVP nie wytrzymała

Sandra Kubicka ma problemy z kością ogonową

Na swoim Instagramie Sandra Kubicka zwierzyła się z internautom, że pojawiły się u niej dolegliwości związane z kością ogonową. Gwiazda wyznała, że przy każdym schyleniu się czuje ból.

Odkryłam dziś nowy hashtag ciążowy pod tytułem: Boli mnie kość ogonowa. Nie mogę się schylać, a jak już się schylę, to czuję prąd w całym kręgosłupie i nie mogę wstać - opowiadała.

Niestety, w związku z ciążą, Sandra Kubicka nie może wziąć udziału w badaniach, które pomogłyby wykryć źródło problemu.

Rentgenu nie mogę, tomografii nie mogę, za bardzo nastawiać mnie też nie można - skarżyła się partnerka Barona.

Sandra Kubicka poszukuje pomocy

Sandra Kubicka nie kryła, że ma już dość cierpienia, jakie powoduje jej dolegliwość związana z kością ogonową. Przyznała, że zdarzają się momenty, gdy ma problemy z wykonywaniem prostych codziennych czynności.

Jest coraz gorzej z moimi plecami. Od kości ogonowej w dół mam taki ucisk i jak tylko się ruszam, to czuję jakbym dostała prądem. Czasami odcina mi nogi i nie mogę wstać z krzesła. Dzisiaj mam fizjoterapię, zobaczymy czy cokolwiek pomoże - napisała na Instagramie.

Modelka zdecydowała się na wizytę u fizjoterapeutki uroginekologicznej, która pocieszyła ją, że tego rodzaju ból stosunkowo często obserwuje się u kobiet w ciąży. Nieco ulżyć mogą jednak odpowiednie ćwiczenia. Wszystko wskazuje więc na to, że już wkrótce kłopoty Sandry Kubickiej będą tylko nieprzyjemnym wspomnieniem.

Sandra Kubicka instagram
fot. instagram.com/sandrakubicka
Sandra Kubicka
Sandra Kubicka, fot. KAPiF
Sandra Kubicka
Sandra Kubicka, fot. KAPiF