Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ciężarna Sandra Kubicka pisze o zmianach nowotworowych. "Odpalam maila i widzę wiadomość"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.01.2024 19:10

Ciężarna Sandra Kubicka pisze o zmianach nowotworowych. "Odpalam maila i widzę wiadomość"

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka o zmianach nowotworowych, fot. Instagram

Sandra Kubicka miesiąc temu ogłosiła, że jest w ciąży. Teraz poinformowała o zmianach nowotworowych. Modelka rozpoczęła leczenie w zeszłym roku. W jakim jest stanie?

Sandra Kubicka: zaręczyny, ciąża, płeć dziecka

Sandra Kubicka zawsze marzyła o tym, by zostać matką. Marzenia te sprawdziły się całkiem niedawno. Ona i Aleksander Baron, 26 grudnia 2023 roku ogłosili, że spodziewają się dziecka. W poście na Instagramie zdradzili też płeć: oczekują na narodziny syna. Modelka i muzyk są razem od 2021 roku. Długo nie było wiadomo, czy Sandra kiedykolwiek zajdzie w ciążę z powodu zespołu policystycznych jajników, z jakim się zmaga.

Moje największe marzenie właśnie się spełnia i to dzięki Tobie @alekbaron. Czekamy na Ciebie Synku – napisała Kubicka na Instagramie.

Modelka miała jednak inny poważny problem zdrowotny. W sierpniu 2023 wykryto u niej zmiany przednowotworowe. Szczegóły dotyczące diagnozy znajdziecie poniżej.

"Miałam dziwny niepokój". Sandra Kubicka cała we łzach przekazała wieści o ciąży Ciężarna Sandra Kubicka płakała z bezsilności. Opowiedziała o rozmowie z lekarzem. Oto co usłyszała

Sandra Kubicka: stan przednowotworowy szyjki macicy

Kiedy Kubicka poinformowała, że cytologia wykazała u niej stan przednowotworowy szyjki macicy, była załamana. Łamiącym się głosem, ze łzami w oczach mówiła na Instagramie:

Cześć, nic nie powiem, bo głos mi się nadal łamie i dalej wyję. Przepłakałam całą noc. Bardzo często słyszę: Sandra, jesteś młoda. No właśnie. Mam 28 lat i wczoraj płakałam, zadając sobie pytanie, dlaczego to wszystko dzieje się akurat mi? Przecież jestem taka młoda – brzmiał jej wpis.

Na szczęście zmiany przednowotworowe udało się wykryć wcześnie.

Zadzwonił do mnie wczoraj mój lekarz. Wyniki cytologii wróciły złe. Robię cytologię co cztery miesiące, dlatego, że jestem w grupie wysokiego ryzyka. Dzięki temu, że robię je często, złapaliśmy "dziada" w odpowiednim momencie. Mam stan przednowotworowy szyjki macicy. Od dzisiaj zaczynam leczenie – informowała Kubicka.

Modelka właśnie dostała kolejne wyniki badań. W jakim jest stanie? Poniżej cytujemy oświadczenie Sandry.

Sandra Kubicka: oświadczenie ws. diagnozy lekarzy

Kilka godzin temu na Instagramie Kubickiej pojawił się komunikat o wynikach najnowszych badań cytologicznych.

Budzę się rano, słońce za oknem, synek kopie mnie w brzuch. Odpalam maila i widzę wiadomość, że jestem zdrowa i po zmianach nowotworowych ani śladu. Kocham Cię, żyćku! Dbajcie o siebie i badajcie się! – ogłosiła przeszczęśliwa modelka.

Więcej informacji podała na Instastories. Opublikowała film, na którym poinformowała, że wierzy, iż to jej nienarodzony syn ją wyleczył. Wszystko ma mieć związek z działaniem komórek macierzystych.

Kiedyś słyszałam, że ciąża i poród leczy. Potem zagłębiłam się w temat komórek macierzystych i proszę bardzo… Mój syn mnie wyleczył – ogłosiła Sandra.

Redakcja Świata Gwiazd gratuluje i życzy zdrowia!

Sandra Kubicka, zmiany nowotworowe, ciąża
Sandra Kubicka o zmianach przednowotworowych, fot. instagram.com/sandrakubicka
Sandra Kubicka, zmiany nowotworowe, ciąża
Sandra Kubicka o zmianach przednowotworowych, fot. instagram.com/sandrakubicka
Sandra Kubicka, zmiany nowotworowe, ciąża
Sandra Kubicka, fot. KAPiF
Sandra Kubicka, zmiany nowotworowe, ciąża
Sandra Kubicka i Baron, fot. KAPiF