Swiatgwiazd.pl
Justyna Steczkowska

fot. screen YouTube@Polsat

Niesamowity występ Justyny Steczkowskiej w Polsacie podczas koncertu "Ocalić od zapomnienia"

2 Listopada 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Wczoraj, tj. 1 listopada na antenie Polsatu wyemitowany został koncert pt. "Ocalić od zapomnienia", upamiętniający nieżyjące, polskie gwiazdy muzyczne, których muzyka wciąż jest żywa. Jedną z piosenkarek, która pojawiła się na scenie była Justyna Steczkowska. Artystka zaprezentowała utwór Violetty Villas pt. "Do Ciebie mamo", czym poruszyła serca internautów i nie tylko.

Wszystkich Świętych to idealna chwila do wspomnienia tych, którzy grają nam już tylko z nieba, a ich muzyka na Ziemii zyskuje miano nieśmiertelnej. Tak stało się podczas wspomnianego koncertu, który zapadnie w pamięci Polaków na wiele lat.

Justyna Steczkowska zaśpiewała piosenkę Violetty Villas

Takich chwil się po prostu nie zapomina. Koncert upamiętniający wielu znakomitych artystów, których niestety nie ma już z nami dostarczył telewidzom i publiczności tyle samo znakomitej zabawy, co wzruszenia i wspomnień. Nic dziwnego, że na widowni można było ujrzeć łzy wzruszenia i próbę zdarcia niejednego gardła.

Na przestrzeni całej imprezy, która odbyła się na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku mogliśmy usłyszeć hity takich artystów jak: Krzysztof Krawczyk, Kora, Czesław Niemen, Anna Jantar, Marek Grechuta, Zbigniew Wodecki, czy Violetta Villas. Utwór pt. "Dla Ciebie mamo" autorstwa ostatniej z przytoczonych legend zaśpiewała Justyna Steczkowska.

49-letnia piosenkarka zrobiła coś, czego nie przypuszczali nawet najbardziej zafascynowani muzyką legendarnej divy fani. Jedni powiedzą, że "po prostu zaśpiewała", ale to nie było "byle po prostu". Gwiazda zadbała, by jej pamięć została uczczona w najlepszy z możliwych sposobów i przygotowała się do wykonania tego utworu niczym do najważniejszego koncertu w karierze.

Gienek i Andrzej Plutycze

Fani oburzeni komunikatem Andrzeja i Gienka z "Rolnicy. Podlasie". Szukają za darmo rąk do pracy?

CZYTAJ DALEJ

Nie jest to opinia jednego człowieka, a wielu. Wideo z wykonanej piosenki trafiło na oficjalnego YouTube'a Polsatu, pod którym fani Violetty Villas i Justyny Steczkowskiej rozpływali się nad sposobem wykonania tej niesamowitej piosenki przez naszą ciemnowłosą gwiazdę muzyki. Wystarczy przeczytać te komentarze:

- Wow. Ale pięknie, ale cudownie. Mam ciary. Justyna ma niesamowity głos.

- Pięknie Pani Justyno pięknie słucham i płacze, zawsze ta piosenka przyprawia mnie o dreszcze,

- Pani Justyna jak zwykle wspaniała i piosenka Do ciebie mamo to jest pełne wzruszeń tekst i wykonanie a przecież Panią Villas tak trudno wspiąć się na jej tony, a jednak Pani Justyna wykonała to cudownie - piszą wzruszeni internauci.

Poza Justyną Steczkowską na scenie zaśpiewali także m.in.: Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski, Felicjan Andrzejczak, Igor Herbut, Kuba Badach, Paweł Domagała, Justyna Steczkowska, Ania RusowiczSebastian Riedel, Jan MłynarskiSebastian Karpiel-Bułecka. Całość poprowadził nie kto inny, jak Krzysztof Ibisz.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Jan Kliment przeprasza za wulgarne słowa
2. Marta Manowska przekazała, że ma nową miłość
3. TVN pilnie zareagował na słowa Bożeny Dykiel. Usunięto wywiad

Źródło: youtube.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Tak wyglądają groby największych polskich gwiazd. Widok jednego z nich doprowadza do łez

Tak wyglądają groby największych polskich gwiazd. Widok jednego z nich doprowadza do łez.

Zobacz galerię >

Tagi:

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Fot. Screen: Instagram/aleksandra.konieczna.official

Imprezy

Gwiazdy na premierze spektaklu "Wstydź się". Brodzik, Głogowska z córką, Deląg, Pieczyńska i inni

Czytaj więcej >

Imprezy

Widok Krupówek po "Sylwestrze Marzeń" zasmuca. Co znaleźli spacerowicze?

Czytaj więcej >

Imprezy

Beata Kozidrak zabrała głos ws. skandalu podczas koncertu w Polsacie. Widzowie krytykują

Czytaj więcej >

Imprezy

Przykra reakcja publiczności na słowa Tomasza Kammela

Czytaj więcej >

Imprezy

Jacek Kurski ogłosił, kto będzie gwiazdą Sylwestra TVP

Czytaj więcej >

Imprezy

Koncert Zenka Martyniuka. Ktoś inny skradł show TVP

Czytaj więcej >