Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > TVN pilnie zareagował na słowa Bożeny Dykiel. Usunięto wywiad
Weronika Dadok
Weronika Dadok 27.10.2021 02:00

TVN pilnie zareagował na słowa Bożeny Dykiel. Usunięto wywiad

TVN
Pawel Wodzynski/East News

Po ostatnich słowach Bożeny Dykiel w "Dzień dobry TVN" w sieci i nie tylko, wybuchł spory skandal. Gwiazda wypowiedziała się na temat depresji. Jej słowa mogły urazić wiele osób, które się z nią zmagają, bądź znają osoby, które na nią cierpią.

TVN podjęło zdecydowane kroki ws. wypowiedzi Bożeny Dykiel

Stacja TVN w wyraźny sposób dała do zrozumienia, że nie zgadza się z punktem widzenia, który reprezentuje Bożena Dykiel.

Zdecydowane kroki podjęła także fundacja, z którą współpracowała gwiazda. Zaznaczone zostało także, że słowa, które wypowiedziała, nie były konsultowane, a współpraca została zakończona.

- Wypowiedź Pani Bożeny Dykiel w "Dzień dobry TVN" w dniu 23 października 2021 r. nie była z nami konsultowana i była osobistą opinią aktorki na temat leczenia depresji. W programie padły słowa, które są bardzo odległe od idei naszej kampanii - czytamy.

Choć TVN nie zabrało w powyższej sprawie głosu, to z serwisu Player.pl zniknął wywiad zawierający krzywdzące treści.

Bożena Dykiel wypowiedziała kilka słów za dużo?

Gościni "Dzień dobry TVN", Bożena Dykiel w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą wypowiedziała dość niefortunne stwierdzenie:

- Wojtek Młynarski też chorował na depresję. To jest brak pierwiastka litu. Nie to, że się go uzupełni, ten lit. Organizm to powinien sam wytworzyć, tylko musimy mu dać do tego materiał. Wiec trzeba uważać, co się wpuszcza do pyska, nie jeść byle czego, jeść dobre rzeczy. Poza tym ruszać się, czytać, nie tylko gapić się w telefon i telewizor.

Do wypowiedzi odniosła się także Paulina Młynarska na swoim medium społecznościowym.

Źródło: Onet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku 2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie 3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: