Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Odważnie nawet jak na Dodę! Top ledwo zakrywa biust, ale buty to dopiero szok
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 15.05.2024 14:10

Odważnie nawet jak na Dodę! Top ledwo zakrywa biust, ale buty to dopiero szok

Doda
fot. KAPiF

Doda zawsze potrafi zaskoczyć swoją stylizacją. Teraz jednak przebiła samą siebie. Na konferencję Polsat Super Hit Festiwal 2024 ubrała się bardzo odważnie, ale…. spójrzcie tylko na te buty!

Doda wciąż na językach

Doda jest obecna na polskim świecie muzycznym od 1998 roku. Od momentu jej udziału w reality show "Bar" na antenie Polsatu, jej imię prawie zawsze pojawia się w nagłówkach kolorowych czasopism. Obecnie ma na swoim koncie osiem albumów: cztery z zespołem Virgin i cztery solowe.  

Niestety, kilka tygodni temu artystka ogłosiła, że trasa koncertowa promująca jej najnowszy album "Aquaria" będzie jej ostatnią. Po zakończeniu występu w gdańskiej Ergo Arenie, Doda planuje występować tylko podczas wydarzeń telewizyjnych. Jednak fani nie zamierzają rezygnować z wsparcia dla swojej idolki, co sami zainteresowani mogli zobaczyć podczas ostatniej gali rozdania Fryderyków. Miłośnicy Dody przygotowali dla niej specjalną niespodziankę.

Piekło zamarzło. Doda w domu Edyty Górniak. Zdjęcia i nagrania trafiły do sieci Bez peruki i doczepów. Tak naprawdę wyglądają włosy Dody

Co teraz słychać u Dody?

Doda często powtarza, że nigdy nie była doceniana przez jakiekolwiek jury. Wszystkie nagrody, które zdobywała, były zasługą oddania jej wiernych fanów. Jednymi z najcenniejszych trofeów w jej kolekcji są statuetki MTV Europe Music Awards dla najlepszej polskiej artystki. Pierwszą z tych nagród przekazała kiedyś zresztą na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po pewnym czasie jednak zaczęła tęsknić za swoim trofeum.

Mam propozycję. Chętnie odkupię od tego, który wylicytował moją statuetkę MTV. Chciałabym mieć trzy, zwłaszcza, że niedługo po następnej płycie kończę karierę - zadeklarowała piosenkarka na swoim Instagramie.

Na tegorocznym Festiwalu Fryderyki fani zaskoczyli Dodę i wręczyli jej odkupioną przez nich statuetkę. Wkrótce ich idolka będzie mogła im się odwdzięczyć kolejnym wspaniałym show - tym razem na Polsat Hit Festiwal. 5 maja odbyła się konferencja, na której Doda zaskoczyła swoją stylizacją. Szczegóły poniżej.

Doda na konferencji Polsat Super Hit Festiwal 2024

Polsat Hit Festiwal 2024 odbędzie się w ostatni weekend maja. Na konferencji wydarzenia oczywiście nie mogło zabraknąć takiej gwiazdy jak Doda. Artystka pojawiła się w odważnym stroju przywodzącym na myśl kreacje z początków jej kariery. Miała na sobie biały top z wyzywającym napisem, spódniczkę z mocno ściśniętym gorsetem, ale to jednak nie to było najbardziej szokujące. 

Buty, jakie założyła Doda zaskoczyły wszystkich. Różowe, niebotycznie wysokie kozaki sięgały jej do połowy ud. Obok niej siedziała Roxie Węgiel. 

Myślicie, że panie złapały wspólny język?

KAPIF_1000pix_K1204743F.jpg
Doda na konferencji Polsat Hit Festiwal 2024, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1204844F.jpg
Doda na konferencji Polsat Hit Festiwal 2024, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1204845F.jpg
Doda na konferencji Polsat Hit Festiwal 2024, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1204805F.jpg
Doda na konferencji Polsat Hit Festiwal 2024, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF